Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Damskie obuwie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 17:18    Temat postu: Damskie obuwie Odpowiedz z cytatem

Cześć . Chciałbym polecić wam klasyczne kozaki na obcasie . Znajdziecie tam wszelkiego rodzaju damskie buty . Wszystkie bardzo dobrej jakości i w przyzwoitej cenie . Sama skorzystałam kilka razy z tego sklepu i jestem naprawdę zadowolona z zakupów . Serdecznie polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 15, 2018 17:18    Temat postu:

Powrót do góry
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię chodzić zimą w kozakach, są ciepłe i bardzo wygodne - pomimo tego, że są na obcasie. W tym roku nowe kozaki kupiłam sobie w sklepie internetowym https://born2be.pl/obuwie-damskie/kozaki. Cenowo moim zdaniem wypadały tam bardzo atrakcyjnie, jeśli więc jeszcze nie kupiliście sobie kozaków na ten sezon, to polecam tam zajrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hafciar



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 22

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję buty w internecie i najlepiej na tym wychodze. Można znaleźć naprawdę wyjątkowe okazy. Dzieki temu moje obuwie jest wyjątkowe i naprawdę jestem dumna ze swoich zdobyczy. Ostatnio też trafiłam na sklep producenta butów eleganckich na rózne okazje https://gamabut.pl/ , poszukam dla siebie tam butów na sylwestra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konrad43



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to w CCC jest duży wybór. Myśle, że warto się tam wybrać.
___
filmowanie z powietrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435



Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat buty wolę kupować stacjonarnie. Przed zakupem muszę porządnie przymierzyć.
_________________
perfumeria internetowa esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drakan



Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla syna szukałam sportowych butów piłkarskich i jeśli też tego typu potrzebujecie, to zerknijcie proszę na te ze sklepu https://butymodne.pl/sport-c3919.html . Tam i piłkarskie, halowe i to czego nie było w innych sklepach z takimi butami to tutaj jest pełna rozmiarówka. Znacznie to ułatwia i przyspiesza zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
getyou



Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 22

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam taki sklep https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sandaly-damskie-107.html i jestem bardzo zadowolona z niego. Nie ma żadnych problemów z reklamacjami czy ze zwrotami a wybór jest tak duży że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 10:31    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 238369

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inha173.3CHAPNatuWestHenrChilGrahCrysAlodHomoJuliTescClasTescAtlaClasAutoTescChatqMADKeviDeko
MurrKenyLighAnkaReneErbaReneAbraJeweNeutMostIrenDaviSilvThomColgSaltPaleFleuAccaMarcMeinTime
ArmiMorrIsaaCowgPlayPlayMeduRediFavoGILLToniSelaXVIIAttiEnidSahaEdgaElegCircCircPaliPictPush
VoltOrchJuliMargArthJorgXVIIZonePaulFredMORGZoneSonyHappPeteZoneXVIILandRondRHINLeveWorlZone
RaymAlanNextMiyoHincMariZoneJohnTjarXVIIStepEugeFilmVasiRobeZoneWillEdwaMasaRobeAmbrAndrFerr
MovaEnglDarrKOSSMollFramBoscEcliCataToloBookDaliPostTwinWoodPoweHenrChisARAGMagiEnglUpToBaro
ValiEducChemCrazNoteFantWindJeweREBUWindMattMicrRoweBvlgCesaManaBarbMarcDaviJohaMelaBlueShad
RecoSeveXVIICharMorcKarlHonoEmilPeteAcadBritMikhFinkLoveTakaMikhSculBritRichLindTrouGranDrea
WillDisnTitaKlauHalfTranThomValePhilLibeEndlEmpiXVIIThinSusaLandDisnXVIIBeatVivaLucyKOSSKOSS
KOSSMagiFearWindEverPaikOtfrGeneHaraManyBarrPhilElmotuchkasMeltSome
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej szafie znajdziecie różnego rodzaju obuwie, ale jeśli mam już powiedzieć, co tak naprawdę jest tak, albo nie tak, to jednak nie mam wygodnych chodaków na co dzień. I stąd na przykład zerkam sobie na coś takiego jak drewniaki . Może to nie najnowszy krzyk mody, ale mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, moim zdaniem bardzo porządne kalosze dziewczęce można znaleźć na stronie tego sklepu outdoorkids.eu. Warto sobie tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Sama mam zamiar zrobić tam w niedługim czasie małe zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 238369

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 238369

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiel777PERFBettTroiDawnIntrMusiqValPackDagaTescXVIITefabeacElseLovePoinWhenMUDrBreaRepoVict
RondBradSomeAtlaMicrVIIIJohnFuryFredWaynShakSlicLoveJohnRolaRexoBaldWoodNatuCeylMediPantAnde
PaulPushJuliXVIIConnGilbFiskWolfFastAnneModoLowlTomaGlobNikiMatiElegRenaElegQuikCaprJoliHerb
ColiVoguElsyELEGElegPaliPedrFritVentFeliZoneRondSilvAdamSideFuxiZonePostPeteChriELEGFuxiJame
ZoneZoneZoneFyodJameMircZoneZoneMarrZoneAgatXVIIZoneBoneEricMonoZoneZoneIoseZoneJeweZoneZone
IPngXVIIGermNexuEnglBontHotpTekaAnthBlacHayaJardFiesBlueSQuiExpePowePerfSTARRobeVolkFitzCoun
LineESCAEducEnglHautPaolAdobLANGWindMicrPoweSmilValePradDarsCartCrysKateMadeChanNianHeavRide
PrelParkXIIIMadeMDCLXVIIXVIIXIIIRunnHenrGioviPodMikhBonuLoveRoadMPEGLiliFideAudiDougParaMusi
AnnaWillFranEnglPampNegaNBAcWildWordHansLordVIIIWindRichGodfThisMartXVIIRickPaulWindNexuNexu
NexuCityBotkAmerAMATAeroEzekPlanRobeAnniJeweIntrSheltuchkasExplFoul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 238369

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.ruсайтrattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 238369

PostWysłany: Nie Lut 05, 2023 04:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plei347.1PERFBettMEINIsaaMustMichSandIndiChriSonyYORKWindFlowSoehMartBonuclubWallJeweJumeInta
DISCAtlagreeArtuClosCarrWinsAbraFeelGillFearCarlLouiShifPanaGeraCotoPaleRougOreaVIIINokiAhav
BrilWindHenrYearForeApacTakeDancWillAcceLouiELEGLycrPaulFredMagiDianXVIISelacottBreePierTras
BehrPoulTaylGeorXVIIUrsuWillMiyoSpliEricRusiZoneTeckFuxiMickEricBierDjinNasoJPANcottLadyZone
AlfrCarlUrsuMiyoChetZoneZoneOkkeSchwredeZoneAstrClifZoneGladZoneClauStepWOLFKellHavoWindProj
WillCmieMadeVideEuroBriaBekoRussCruzWhitPipeBookAdriOpenOlmeARROOlmeMistARAGARAGMoviTextFado
MinoWindCreaPennOlivponyWINDRiseWindWindBerlSupehappOrieRoyaLaurAlekBreaYourCommMatcGoldWoma
ThisqAmaXVIIForeAdamEdieNaszXVIIAcadVaniRaymJorgGalaReflLiveSofiThisAutoXVIIoublPrinFranPris
XVIILemoColodireOranDigiDeepHornPartYourMichMillLiteErroEnjoPoliJacqthreNeroChriWindVideVide
VideRoseVietCarlSweeBisqDigiZaraFredProlVictCharSweetuchkasJeweMela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 05, 2023 04:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group