Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki do makijażu w prezencie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frammek34



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 37

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 22:22    Temat postu: Kosmetyki do makijażu w prezencie? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się was zapytać, czy sądzicie że tego typu https://bikormakeup.com/pl/ kosmetyki do makijażu będą dobrym pomysłem na prezent dla kobiety? Według was ucieszy się z takiego podarunku czy może zdecydować sie na cos innego? Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 21, 2018 22:22    Temat postu:

Powrót do góry
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie wiem, czy to jest dobry pomysł, ja postawiłabym na coś bardziej bezpiecznego, na przykład lakier do paznokci. Ale nie taki najzwyklejszy oczywiście, tylko może jakąś nowość. Co powiecie na lakiery ORLY Breathable spełniające również funkcję odżywki? Jest to totalna nowość na rynku i sądzę, że każda kobieta chętnie chciałaby je wypróbować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hafciar



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 22

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się tylko wybrała serię najlepszych kosmetyków Calluna Medica. Jeśli nie wierzysz w ich cudowne właściwości, to zobacz jak Wiktoria Omyła zachęca do ich stosowania. Ja także mam w swojej łazienkowej szafce naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę z biocelulozy odżywczo-nawilżającą Polska. Jestem przekonana, że Twoja kobieta będzie zachwycona tymi produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohomew



Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W agencji prostitution in London znajdziesz ofertę wielu seksownych i atrakcyjnych dziewczyn, które spełnią Twoje fantazje i marzenia. Agencja działa na terenie całego Londynu. Jeśli marzysz o wieczorze z gorącą kobietą, zadzwoń i umów się na spotkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja najczęściej kupuję swoje w sklepie Novakosmetyki. Mają moim zdaniem bardzo dobrej jakości naturalne kosmetyki do twarzy więc jesli lubicie takie produkty, na pewno coś z ich oferty przypadnie wam do gustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606



Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyków nigdy za wiele, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia. Lubię dostawać kosmetyki w prezencie.
_________________
zabawki dla dzieci malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kurka



Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 123

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mi corka ostatnio zasponsorowala makijaz permamentny brwi w http://froufrouliner.pl/ - pani Jagoda naprawde swietnie mnie tam przyjela i teraz mam piekne brwi jak dawniej, a nie cienkie paseczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korale43



Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 84

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast rzeczy do makijażu coś bardziej unikalnego, np. biżuteria na prezent? To na pewno będzie dobrym pomysłem, szczególnie w sytuacji jeśli osoba której kupujesz upominek jest dla Ciebie wyjątkowa i ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominik2a



Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno każda kobieta chciałaby dostawać bardzo ładne kosmetyki.Sam swojej małżonce ostatnio kupiłem na przykład kosmetyki z sklepu https://www.annanocon.pl/sklep/lakshmi-kosmetyki-pielegnacyjne/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neverland



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 53

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki do makijażu na prezent to zły pomysł. Każda kobieta doskonale wie czego chce, wie też jakie kupić dla siebie kosmetyki do makijażu. Kosmetyki można kupić na prezent, owszem, ale niech to będą balsamy, kremy, pomadki pielęgnacyjne, kule do kąpieli (fajne ma GAL z olejem z wiesiołka i witaminami). Generalnie coś "neutralnego", a nie kolorówka którą każda z nas dobiera pod siebie, pod kolor oczu, włosów i typ urody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba22



Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie ile osób w ogóle kupuje kosmetyki na internecie.Mnie to naprawdę interesuje.
_________________
czyszczenie klimatyzacji samochodowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionekk



Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 154

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuba22 napisał:
Ciekawie ile osób w ogóle kupuje kosmetyki na internecie.Mnie to naprawdę interesuje.


myślę, że sporo. Przede wszystkim jest znacznie większy wybór, różne marki, można szybko porównać składy, no i ceny są lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czerstwik



Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Muszę coś kupić żonie na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obelek



Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może sprawdź jeszcze co proponuje NEO Makeup? Koleżanka miała kiedyś eyeliner pędzelek z ich oferty- bardzo sobie chwaliła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewkalo



Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 16:01    Temat postu: Re: Kosmetyki do makijażu w prezencie? Odpowiedz z cytatem

frammek34 napisał:
Chciałbym się was zapytać, czy sądzicie że tego typu https://bikormakeup.com/pl/ kosmetyki do makijażu będą dobrym pomysłem na prezent dla kobiety? Według was ucieszy się z takiego podarunku czy może zdecydować sie na cos innego? Jakie jest wasze zdanie?


używałam i jest rewelacyjny Smile
_________________
https://www.slubice.tv/firmy/3453,sponsoring-portal-sprawdz-koniecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 14, 2020 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group