Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w Niemczech?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frammek34



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 37

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 16:50    Temat postu: Praca w Niemczech? Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu szukam dobrze płatnej pracy i niedawno znajomy podpowiedział mi odnośnie tej agencji https://www.carework.pl/ , która zajmuje się organizacją wyjazdów i pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych. Oferują korzystne warunki zatrudnienia i wysokie wynagrodzenie. Co wy sądzicie o takiej pracy? Może warto byłoby spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 22, 2019 16:50    Temat postu:

Powrót do góry
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wyjazd do pracy do Niemiec do fantastyczny pomysł. Można dzięki temu naprawdę sporo zarobić. Jeśli szukasz ofert pracy w Niemczech to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy/ - znajdziesz tam całe ich mnóstwo Wink Są oferty dla kobiet, dla mężczyzn, z znajomością języka i bez niej, z zakwaterowaniem itp. Na pewno uda Ci się coś wybrać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek3



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem praca w Niemczech zawsze jest bardzo ciekawa i na pewno zarobki są bardzo dobre.O tym wie na pewno każdy.
_________________
parkietypetlak.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fredzio



Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 04:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiedzie może czy jest jakiś polski prawnik w niemczech, który mógłby mi pomóc ze zrozumieniem bardzo zawiłej umowy po niemiecki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że warto spróbować pracy w Niemczech. Zawsze to coś nowego i zyskujecie kolejne jakby doświadczenie. A kto wie może wam się na tyle ta praca spodoba, że będziecie chcieli ją kontynuować zagranicą. Mnie też właśnie zainteresowało kilka ofert. Chociażby tutaj medipe.pl praca jako opiekunka seniorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazimierz33232



Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyjazdem do pracy w Niemczech oczywiście zdecydowałem się na wykupienie bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/compensa . Na ten moment z tego ubezpieczenia jestem bardzo zadowolony bo spełnia moje oczekiwania.Może jeszcze na te ubezpieczenie namówię moją małżonkę,ale to będzie bardzo trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333222



Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed pracą na pewno zdecyduje się wypełnić bardzo dobry gallup test cena .Moim zdaniem każdy człowiek taki test powinien wypełnić. Zdania nigdy nie zmienię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bamurber



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle opłaca się ta praca w niemczech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podróżnikna6



Dołączył: 13 Gru 2020
Posty: 44

PostWysłany: Pią Gru 25, 2020 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w Niemczech to jedno, ale zostaje jeszcze rozliczenie podatków. Jak wiemy, w naszym kraju droga podatkowa lubi być "przyjazna" dla pracownika. Dlatego, polecam skorzystać z https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zwrot-podatku-z-niemiec/, gdzie poradzą sobie z tematami podatkowymi, oraz dokonają zwrotu podatku dochodowego. Ponadto, są na bierząco z wszystkimi nowinkami o tematyce podatkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 08:48    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko



Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przez to wszystko co się dzieje myślę o wyjeździe do Niemiec lub Austrii. Chce jednak spróbować nauczyć się najpierw języka, ponieważ nigdy nie miałem z nim styczności. Może ktoś wie jaka szkoła języka niemieckiego Wrocław ma dobry plan nauczania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się jednak ukryć, że teraz można zauważyć sporo zmian w pracy... Chociażby sporo firm przechodzi na home office lub telepracę. Tutaj https://www.apexnet.com.pl/blog/kadry-i-place/kwarantanna-a-praca-zdalna/ możecie najwięcej na ten temat się dowiedzieć... Nawet dowiedziecie się czy możliwy jest urlop podczas kwarantanny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898



Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 69

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w Niemczech jest super, ale musisz znać kilka ważnych pojęć. Na start wystarczy Ci, co to feedback i będzie super. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podróżnikna6



Dołączył: 13 Gru 2020
Posty: 44

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszecie proszę jak uzyskać zwrot podatku z Niemiec? Zbliża się rok mojej pracy, czy to najlepszy czas na podjęcie kroków o staranie się jakichś pieniędzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 175

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zmienić dotychczasową pracę bądź szukacie nowej pracy, to koniecznie zgłości się do MG Solutions. Jest to agencja pracy tymczasowej, w której jest całe mnóstwo ofert. Nie ważne ile macie lat, płeć czy jakie wykształcenie - na pewno znajdziecie odpowiednią pracę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 28, 2021 15:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group