Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł na dom
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> RPG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korale43



Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 84

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 07:40    Temat postu: Pomysł na dom Odpowiedz z cytatem

Każdy dom jest inny. Ma inną duszę, strukturę, a przede wszystkim aranżację. Ale jest coś jeszcze - unowocześnienia. Dzięki nim możesz zyskać miejsce zupełnie nowe, świeże i nieznane, a jednocześnie wygodne. Poznaj technologię smart home, którą znajdziesz na https://www.somfy.pl/ dzięki której wszystko będzie stworzone według Twoich potrzeb i pomysłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 23, 2020 07:40    Temat postu:

Powrót do góry
karol333



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze chciałem mieszkać w bardzo dobrym domu .Dlatego zdecydowałem że skorzystam z bardzo dobrej oferty domy ursynów .Każdemu polecam z niej skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wlosy



Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to znaczy dla Ciebie "dobry dom"? Smile
--
przedłużanie włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereska99



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyglada spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 07:49    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zataja



Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na dom to akurat nikomu z nas nie brakuje. Ale zastanawiam się nad tym czy jest jakaś możliwość pomalowania blachy na dachu? Bo wiecie nie podoba mi się ten kolor jaki aktualnie tam jest i tak się zastanawiam nad pomalowaniem go. A że dowiedziałam się, iż można kupić farba na dach to tym bardziej zamierzam skorzystać z takiej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście dobrych rozwiązań podczas budowy czy remontu, to warto mieć na względzie uniwersalne gwoździe ocynkowane. Znajdziecie je w doskonałej cenie na stronie sklepu gromaz.pl. W mojej opinii, warto tam zajrzeć, ponieważ możecie dostać produkty, które umożliwią wam wykonanie profesjonalnej roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekkowalski221



Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie praktyczne jest to aby cały czas się edukować. Popołudniu udało mi się trafić na niesłychanie fascynujący post - Co zaliczamy do odpadów wielkogabarytowych . Strasznie się ciesze, że na niego trafiłem. Teraz jestem bystrzejszy, wyrywnie będę się dzielił tym co tam odkrył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77



Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 05:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jesteśmy w temacie domu, to powiedzcie, kto wam robił dach? Buduję się pod Warszawą i nie mam jeszcze wykonawcy. Wpisuję w wyszukiwarkę dachy radzymin i wyskakuje kilka fajnych propozycji. Najbardziej podoba mi się firma Rajs i pewnie skorzystam z ich usług... ale chętnie poczytam wasze komentarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kalas



Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też jesteśmy na razie na etapie poszukiwania ekipy do remontu dachu. poprzednia ekipa źle zaczęła i wiele jest błędów. na szczęście z pieniędzmi udało się dogadać. czytam sobie taki artykuł https://dobuduj.pl/czy-wybor-dekarza-jest-bardzo-istotny/ i w ogóle przeglądam bloga - sporo w tym racji - teraz o dobrą ekipę naprawdę nie jest łatwo, trzeba mocno uważać komu zleca się najważniejsze kwestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania76



Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 64

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom na pewno warto wziąć pod uwagę odpowiednie ogrodzenie, które zapewni bezpieczeństwo waszej posesji. Zastanawiasz się czy potrzebna jest umowa na ogrodzenie waszego terenu? Na stronie https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/czy-umowa-na-wykonanie-ogrodzenia-jest-konieczna-155/ znajdziecie odpowiedź na to pytanie, dzięki której wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Podczas spisania umowy nie zapomnijcie o wszystkich elementach, które sprawią, że będzie ona obowiązywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 883

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 05:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio skorzystałem z uszczelnienie dachu . Jestem pewny na 100 procent, że bardzo dużo osób skorzysta z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na dom zawsze się wiele znajdzie.... Najważniejsze jest jednak to, aby odpowiednio zająć się poszczególnych etapami podczas budowy - na pewno na niektórych rzeczach nie ma co oszczędzać. Chociażby takie aspekty, jak - izolacja dachu, łazienki i innych miejsc, które są narażone na wilgoć jest istotne. W tym zakresie tutaj - https://waterblock.eu/ możecie się rozglądnąć za najlepszymi produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania76



Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 64

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom to poważna inwestycja więc warto zastanowić się nad energooszczędnymi rozwiązaniami dzięki którym utrzymanie nie będzie tak drogie. Na stronie https://skandhouse.pl/ możecie poznać firmę oferującą domy szkieletowe z drewna w bardzo dobrej cenie. Do każdego z klientów podchodzą bardzo indywidualnie, więc będziecie mieć dom marzeń wykonany z najwyższej jakości drewna przystosowanego do takich celów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrolKaro



Dołączył: 27 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ważniejszych elementów domu jest brama garażowa (o ile dom oczywiście posiada garaż). Odpowiada ona nie tylko za wygląd, ale również za energooszczędność całej konstrukcji. Polecam tu firmę Rambit z Krakowa oraz bezpośrednio ich Bramy garażowe. Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 27, 2022 13:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> RPG Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 1 z 49
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group