Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakup pościeli.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obelek

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 10:57    Temat postu: Zakup pościeli. Odpowiedz z cytatem

Właśnie odnowiliśmy sypialnię. Wszystkie materiały kupiliśmy online i wyszło super! teraz pora na pościel? Znacie może jakiś dobry internetowy sklep z tego rodzaju asortymentem? W sieci tego pełno i nie mamy pojęcia na co się zdecydować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 12, 2020 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
Czerstwik

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to zastanawiamy się nad zakupem nowych poduszek. I te poduszki 50x80 z Lavaro wyglądają ok. Może i Wy przyglądnijcie ofertę tego sklepu?
Powrót do góry
andrzej3321

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto tylko chcę to może kupić bardzo dobrą pościel.To naprawdę nie jest problem.
jurek332

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobrą pościel z sklepu internetowego https://koalahm.com/posciel/posciel-dla-dzieci/ . Ten sklep poleciła mi przyjaciółka.
Powrót do góry
Poduszkowa

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w lecie zwykle wybieram pościel satynową, a w zimie stawiam na bawełnę Smile jakoś tak się nauczyłam Smile lubię dobierać kolorystycznie pościel do dodatków Smile ostatnio czytałam o tym jak zrobić krochmal do pościeli - chyba wypróbuję Smile metoda jest szybka i podobno skuteczna!
Powrót do góry
Usagi

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie na prawdę bardzo dobre pościele, to możecie zajrzeć sobie do sklepu https://www.e-ekomax.pl/posciel-ekskluzywna-satyna-bawelniana-200x220-w-kwiaty . Tam spotkacie się z szeroki wyborem tego typu artykułów. Możecie tam znaleźć pościel w kwiaty, czy wszelkie inne wzory. A więc możecie je dopasować do swoich potrzeb oraz oczekiwań pod najróżniejszymi względami. Warto zaznaczyć też, to że ceny nie mają wygórowane.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 19:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: