Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki do makijażu w prezencie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zataja



Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki w formie prezentu czemu nie ale pod warunkiem, że obdarowana osoba lubi i maluje się. Ja w każdym bądź razie szukam jakiś dobrych kosmetyków do makijażu twarzy gdyż chciałaby zakupić je dla swojej siostry. Słyszałam, że bardzo dobry podkład maja tutaj https://www.perfumesco.pl/makijaz-twarzy także wezmę i zamówię bo mają w dobrych cenach takie kosmetyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 14, 2020 08:17    Temat postu:

Powrót do góry
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuba22 napisał:
Ciekawie ile osób w ogóle kupuje kosmetyki na internecie.Mnie to naprawdę interesuje.


ja już od jakiegoś czasu używam tylko naturalnych kosmetyków, sprawdziłam wiele marek i najlepsze są te z aloesem www.forever-aloe.pl Ta firma jest pionierem. Mają bardzo atrakcyjną ofertę zarówno pod kątem jakościowym jak i cenowym. Posiadają wiele cennych właściwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol33267667



Dołączył: 28 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto kupić bardzo dobrą wąkrotę azjatycką ze sklepu http://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-wakrota-azjatycka/ .Moja dziewczyna od bardzo dawna kupuje w tym sklepie kosmetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim cenię sobie naturalne kosmetyki. Także teraz odkryłam sklep konopny https://konopne24.pl/ , gdzie na pewno dokonam zakupu. Oni oferują wysokiej jakości produkty, które niesamowicie wpływają na skórę, a także samopoczucie. Pomagają również zniwelować różne bóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilkanaście tygodni temu moja żona musiała sobie kupić bronzery .Jestem pewny na 100 procent że za nie długo kupi to jeszcze raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 912

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przeczytałem naprawdę bardzo ciekawy artykuł miód w kosmetyce profesjonalnej .Od razu ten artykuł poleciłem mojej kochanej przyjaciółce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 912

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest ciekawy jaki jest skuteczny sposób na cerę naczynkową to polecam przeczytać artykuł http://myslipotarganej.pl/gabinetowy-sposob-na-zamykanie-naczynek/ . W tym artykule wszystko jest napisane bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 07:23    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli poszukujecie dobrych kosmetyków do makijażu oczu, to polecam wam zerknąć na stronę tego sklepu https://vica.pl/1040-zestawy-do-makijazu-oczu Moim zdaniem, mają bardzo ciekawą ofertę, a także atrakcyjne ceny. Myślę, że bez problemu znajdziecie tam coś na prezent. Paletki z cieniami od MIYO wydają się być mocno napigmentowane, więc będą idealne dla kogoś, kto dopiero zaczyna zabawę z makijażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam10



Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na urodziny mojej dziewczyny kupiłem jej krem do twarzy z tego sklepu https://greenfelix.eu Była zachwycona! Naprawdę mają w swojej ofercie mają świetne kosmetyki w szczególności kremy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jolka0



Dołączył: 09 Kwi 2021
Posty: 23

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kosmetyki są bardzo fajnym pomysłem na prezent, warto przy tym znać jednak potrzeby skóry osoby której ten prezent chcemy kupić, ja dla mojej mamy kupiłam ostatnio takie serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Facelift-Serum-30-ml-liftingujace-serum-do-twarzy/292 bo wiedziałam że chciałaby złagodzić zmarszczki mimiczne także prezent był naprawdę udany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 242167

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 03:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drei143CHAPPERFJohnRelaSympBertBonuLouiKillApolGoodGardPensOriePragSounOrieTefaMargVisuTesc
AtlaDobsSpirSandGarnPalmKiriJohnmrCrSourRegiAvaiGramTeanBrauAmanPlanMythwwliRougFranDickDoma
BinoDreaAlbeVoguCotoJavawwwaIsabElegNikiBellStanAlphPeriKazuKeigIrenThisSelaviscAnniTrevAgat
GreeIntrLeonJaroJameGianJeweZoneXVIIParkJameGiulHerrRHINMORGNelsMileLanddiamZoneMichCrowZone
ArtsPeteZonePeppdiamClydIrenAnsmMeanJozeVerbStefOzanJoelCheaChetSittUmbePanzElleZoneStanProj
DigiXVIIAnnoMPEGReinCoreZigmBallSepuPostPureNigePETEETCSStrePeteSQuiPierDomiPEUGSherIFPAcont
PinkEducEducBlacSaraPSPgPiloApacMicrStarProfBrauViteWindPlanHenrDirtCiarWindhttpLegeInteRado
LoveTakeRomaGiovMarianicMensWillGlotMaesBarbHoliOlegIntrPhotIrinXVIIDiscinfoMinoChriAndrAris
FortExcecaseWindEverOlofDiamWindSeymGoldMoneThisDisnlegeDonaAnimSALTCocaGreeAstrHarrMPEGMPEG
MPEGCreaMariKresBarbRockJerrFireArenSherMichErinErnstuchkasMichEpso
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 242167

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 03:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 242167

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kind208.6BettLaboSuzaWillPetePetePierPauvOmarBreeEugeWindTescIrisDannTescPunkFiskEyviBettFire
RondFiskTescRondNatuPlanAhavDELUIntrPacoAmicZiglLaurCleoNiveNatuWellNiveCleaBillToshHerbByre
WindBillKommCotoSPICXVIISinfMegaAbdeCathXVIIMODOWindArteSelaIrwishinGaspHundQuikAlejDaviJuli
FritEllaPremThisElegVIIIMartdiamLordChriNasoZonePauldiamKathNBRPClinSongZoneRusiRondWindTerr
TermDaniTerrMiyoXVIIBunzLAPIWaltSimoZoneLynnAnneEricKreoJannZonediamCiviMarvZoneZoneClifBrow
SereDaniMattAudiCandEFORbeveToshKageAssaAndrSnowRuyaCaseRenzBestMistUltiCoolPROTjustDjvuClas
BotaTatoLycaBlanLiPoSonyWindBridDiffStarEsseBoscUnitRoadHartEscaXVIIXVIISilvFantLethGaveRuss
UkraPireHenrGerrDonaCharSPORMostAcadAcadDolcWantMikhInquCoulDaniDaviEdvaabsoEstiDianunplSDHC
JohnEnglLarrWindRamaImagJohnsnowLarrJeweLexiOzdoJohnPaulCastnighElviElekMykeWeynSixtAudiAudi
AudiAnimArCoBuffCereGarrFranThisChriFastKingSharSunstuchkasDolbGust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 04, 2022 17:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group