Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklep internetowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was robił w internecie zakupy również komunijnych artykułów? Przykładowo zaproszenia, dekoracje, może i nawet stroje? Właśnie zastanawiam się, gdzie takie rzeczy najlepiej kupować... Za rok, a w sumie dobre pół roku mój syn już idzie do komunii. Myślałam więc że to dobry czas, żeby niektóre rzeczy już załatwić. W sumie, alby ładne widziałam w sklepie mkmaryla.pl . Mają piękny krój, są idealnie dopasowane do ciała dziecka, a także ślicznie zdobione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 21:31    Temat postu:

Powrót do góry
Fredzio



Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każdy może mieć swój sklep internetowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazaki



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jeszcze, o jakie konkretnie kosmetyki Ci chodzi. Wydaje mi się jednak, że dobry wybór jest w tej drogerii internetowej https://www.perfumesco.pl/wody-kolonskie-meskie . Właśnie zamierzam mężowi kupić wodę kolońską, ponieważ kończy mu się zapas ostatniej. Zależy mi na znalezieniu oryginalnego zapachu, który byłby idealny na letnie, gorące dni. Muszę przejrzeć dokładnie ta ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neverland



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam internetowy sklep producenta z ubraniami dla dzieci Kaola-Kid. To moje odkrycie tego roku. Naprawdę trudno o lepszą jakość ubrań dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim korzystającym ze sklepu AliExpress , chciałbym polecić serwis Allinside. Oferują on wiele udogodnień oraz porad związanych z zakupami na AliExpres. Co sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lurmort88



Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może jakieś podpowiedzi dla kogoś kto chciałby otworzyć swój własny sklep internetowy?
_________________
Parawany Szklane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że też lubicie robić zakupy w internecie. Ja też... Właśnie znalazłam świetny sklep https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-do-ciala-dla-mezczyzn , gdzie można kupić różnorodne kosmetyki dla panów, jak i pań. Także możemy się u nich nieźle obkupić. Co warto tutaj zaznaczyć to, to że w ich ofercie spotkamy się ze znanymi i cenionymi markami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 918

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu po raz pierwszy kupiłem bardzo dobre artykuły spożywcze w sklepie internetowym https://www.twojstragan.pl .W tym sklepie naprawdę warto kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Holychic99



Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 00:27    Temat postu: sklep internetowy Odpowiedz z cytatem

Mój główny projekt jest bardzo zainteresowany poprawną promocją sklepu internetowego gry hazardowe online na telefon teraz widzę, jak odnoszący sukcesy blogerzy i streamerzy sprzedają merchandising i towary dla graczy. nawet nie wiesz od czego zacząć, czy ktoś może polecić dobry CMS dla strony, Joomla czy Magento?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian333232



Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was kupował w bardzo dobrej hurtowni artykułów gospodarczych https://www.roem.pl/ . W tej hurtowni naprawdę kupuje bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pionekk



Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 154

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przerzuciłem się na zakupy w sklepie internetowym. Upatrzyłem sobie nawet taki sklep z tanimi markowymi spodniami męskimi: https://youneedit.pl/pol_m_ON_ODZIEZ_SPODNIE-1302.html Jest w czym wybierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miruska



Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 19

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele osób otwiera swoje biznesy w sieci i w sumie nie ma co się temu dziwić. Moja znajoma szyje ubranka dla dzieci i sprzedaje je właśnie w internecie. Zainteresowanie miała, ale mimo wszystko i tak chciała jeszcze zareklamować swoje usługi, dlatego też zgłosiła się do agencji http://bellatorgroup.pl/ . Przygotowali dla niej kampanię którą oczywiście zatwierdziła i zaczęła dzięki niej otrzymywać nowe zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 06:51    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 308

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jest tych sklepów teraz, że szok... Nie wiadomo gdzie najpierw przeglądać oferty etc. Teraz przykładowo nawet siostra do swojej firmy znalazła tutaj https://lobbysklep.pl/regaly-archiwalne-i-magazynowe solidne regały archiwalne i magazynowe. Jest ona bardzo zadowolona, tym bardziej że dużo za nie niezapłaciła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efr



Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 12:08    Temat postu: Rogalik.net - Zakupy spożywcze przez internet Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do naszego sklepu rogalik.net. Internetowy zakupy spożywcze.
_________________
Internetowy sklep spożywczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Maj 05, 2021 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group