Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak jeździć oszczędnie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia27



Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 78

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 03:18    Temat postu: Jak jeździć oszczędnie Odpowiedz z cytatem



Twój samochód to studnia bez dna dla Twojego portfela? Nie wiesz, czemu auto dużo pali? Kupując tego eBooka, dowiesz się, jak SAMEMU wpłynąć na spalanie swojego samochodu. Poznaj techniki ekonomicznej jazdy, dowiedz się, co wpływa na paliwożerność auta, poznaj proste zabiegi, które zmniejszą spalanie.

WEJDŹ - Jak jeździć oszczędnie
_________________
Konkursy, zagadki - http://konkursy-zagadki.forumpolish.com
Wydawnictwo Dobry Ebook - http://dobry-ebook.forumpolish.com
Książki, Ebooki, Audiobooki - http://zlote-mysli.forumpolish.com
Bielizna erotyczna - http://bielizna-erotyczna.wirtualnie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Lut 01, 2017 03:18    Temat postu:

Powrót do góry
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest mieć sprawdzoną pomoc drogową, która w kazdej chwili będzie w stanie nam pomóc. Dlatego ze swojej strony chciałbym Wam polecić Laweta Warszawa , jest to firma działająca na terenie Warszawy. Sam kilkukrotnie korzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazaki



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy można jeździć tak oszczędnie, żeby nie zużywały się reflektory. Najlepiej to chyba tak, żeby ich w ogóle nie włączać Smile Tak się jednak nie da. Wszystko w aucie z czasem się zużywa i trzeba wtedy udać się do dobrego serwisu. Ja mam swoją zaufaną firmę http://www.xenon24.eu/ , z której usług korzystają znajomi i rodzina. Oferują najlepszej jakości żarniki xenonowe o różnych barwach i modelach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel3333



Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo oszczędnie jeżdżę i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Nie ma takiej drugiej osoby jak ja tak naprawdę.
_________________
SAP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o oszczędzaniu mowa, to wiecie, w jaki sposób możecie zaoszczędzić, zarządzając flotą samochodów w Waszych firmach? Okazuje się, że system monitoringu GPS - GANFLEET Gannet Guard opisany na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/, pozwala zmniejszyć koszty związane z zarządzaniem flotą aż 0 30%. Dzięki takiemu systemowy macie stały monitoring nad trasami pojazdów, obrotami silnika, zużyciem paliwa itp. A takie informacje pozwalają Wam na sprawniejsze zarządzanie flotą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magi



Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 78

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na oszczędne auta postawić po prostu. Ja teraz mam mazdę 3 nową, z salonu Klimczak w Częstochowie. Pięknie się prowadzi, bardzo komfortowe i nie pali dużo własnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frammek34



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 37

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Binh333"]Moim zdaniem warto jest mieć sprawdzoną pomoc drogową, która w kazdej chwili będzie w stanie nam pomóc./quote]

Dokładnie, mam takie samo zdanie. jeśli chodzi własnie o takie usługi jak pomoc drogowa warszawa to ja mam zapisany kontakt do firmy AUTO-HOL ponieważ zawsze szybko przyjeżdżają na miejsce i bardzo dobrze znają się na tym co robią. Jednym słowem firma godna polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz33332



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja wiem to teraz bardzo dużo osób jeździ oszczędnie.Moim zdaniem to jest bardzo dobrze.
_________________
rolety wewnetrzne częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucek



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zawsze jeżdżę oszczędnie, ponieważ szkoda mi obciążać elementy zespołu napędowego. Zresztą teraz jak kupię nowe auto, to już naprawdę będę o nie dbała. Planuję na dniach pojechać do salonu Germaz Suzuki we Wrocławiu, bo mój kuzyn namawia mnie na zakup w promocji solidnego crossovera SX4 S-CROSS. Teraz jest w korzystnej ofercie zimowej już od 63 000 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czerstwik



Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najoszczędniej to będzie komunikacją miejską albo wynajmując busa w Krakowie, czy innym dużym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 883

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was skorzysta z mobilna wulkanizacja bydgoszcz . Ja z tego miejsca korzystam od bardzo dawna i zawsze wszystko jest bardzo dobrze w stu procentach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 05:31    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz7777



Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak oszczędnie jezdziłem na małym gazie moim dieselkiem że tak mi zatkało dpf że musiałem zkorzystać z Laweta - Pomoc Drogowa i powiedziałem sobie ostatni raz. Oszczedna jazda nie dlamnie butuje mojego fordzika i przedmuchuje non stop rure wydechowa i problem z dpf znikna awiec oszczednie nieznaczy tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz7777



Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="frammek34"]
Binh333 napisał:
Moim zdaniem warto jest mieć sprawdzoną pomoc drogową, która w kazdej chwili będzie w stanie nam pomóc./quote]

Dokładnie, mam takie samo zdanie. jeśli chodzi własnie o takie usługi jak pomoc drogowa warszawa to ja mam zapisany kontakt do firmy AUTO-HOL ponieważ zawsze szybko przyjeżdżają na miejsce i bardzo dobrze znają się na tym co robią. Jednym słowem firma godna polecenia


Gdyby mieli zaduzo pracy to niech podeśla paru klientow moim znajomym z laweta Sosnowiec maja niskie ceny w przypadku wypadku holuja bezpłatnie bez limitu kilometrów z polisy OC sprawcy wypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby jeździć przede wszystkim bezpiecznie... A wiadomo, że przez drogę wszystko może się wydarzyć. Niekoniecznie z naszej winy... Wiadomo, że przypadki chodzą po ludziach. Dlatego warto tutaj http://motoryzacyjna.com.pl/na-co-zwracac-uwage-wybierajac-auto-pomoc-w-warszawie-4-etapy/ poczytać sobie na co zwrócić uwagę wybierając autopomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 16, 2021 19:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group