Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama dla firmy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktorek



Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 19:41    Temat postu: reklama dla firmy Odpowiedz z cytatem

Jaka dobra reklama dla firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 16, 2020 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
makowska



Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przede wszystkim w internecie, bo to punkt z którego w pierwszej kolejności będzie nas oceniać klient, który szukając czegoś, natrafił na nas przez przeglądarkę. A wiadomo, dobre wrażenie robi się tylko raz. Nie chciałam ryzykować, bo biznes sporo mnie kosztował, więc zaufałam agencji http://erzecznik.com.pl . Od pierwszych chwil potwierdzało się ich doświadczenie w branży, a marketingiem internetowym zbudowali pozytywny wizerunek marki. Nie ma tez problemu w niwelowaniu delikatnych kryzysów wizerunkowych..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miruska



Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 19

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc się na całokształt mojej firmy i różne próby marketingowe, najlepiej sprawdziły się działania marketingu szeptanego i nowy design strony internetowej. W tym pomogli mi ludzie od http://konkretmarketing.pl którzy specjalizacją się z marketingu internetowym. Działali bardzo konkretnie i sumiennie, co sobie bardzo cenię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gosiaczek



Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 13

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w reklamie firmy pomogła agencja http://agencjalightup.pl/ której specjalizacja jest marketing internetowy. Wszelkie działania dopasowują indywidualnie do klienta i jego potrzeb, więc najpierw poznali moją firmę, a potem był rozmowy o kanałach komunikacji. Skupili się głównie na szeptance oraz socjal media, co przynosi po dziś dzień zamierzone skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
taniadietapudelkowa



Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 23

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie, remarketing i Social media Smile Nic więcej Ci nie trzeba!
--
Tania dieta pudełkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:54    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niekryty1



Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc dział marketingu jestem odpowiedzialny za dobór agencji SEO oraz Digital z którymi współpracujemy. Co do designu i kwestii marki jesteśmy bardzo zadowoleni z agencji https://brandlive.pl/. Zakres współpracy oraz profesjonalność zespołu jest na najwyższym poziomie, co utwierdza nas w przekonaniu, że warto z nimi współpracować.
Mogę zdecydowanie zarekomendować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 883

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobry marketing to ja kilka tygodni temu skorzystałem z https://eaglecodeltd.com .Z tej firmy naprawdę warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BillCosby



Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na reklamę? Oczywiscie najlepsza reklama to ta nie rzucająca się w oczy. Reklama nie moze razić, nie moze się narzucać. Musi działać po cichu na podswiadomość. W dzisiejszych czasach chyba wszyscy cierpią na tzw slepote banerową, czyli nikt juz nie zauwaza zadnych banerów w internecie. Bardzo dobrym pomysłem na reklame moze być np odzież firmowa z nadrukiem np sitodrukowym Mamy wtedy pewność ze reklama nie uderza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska12



Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od dobrego SEO, potem ADS Smile
-
tabletki wczesnoporonne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę http://www.pct24.pl/wiadomosci/dlaczego-warto-zainwestowac-w-wizytowki/17020 , gdzie dowiecie sie jak powinna wyglądać prawidłowo zaprojektowana wizytówka. Drobne formy reklamy doskonale spełniaja swoją role, wystarczy tylko prawidłowo je stosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa



Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jaką oferte przygotowała Hurtownia polarów GQB> Jeśli szukasz odzieży dla pracowników z logiem firmy to z pewnościa znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. GQB ma bardzo rozbudowana ofertę i świetne ceny. Moja firma od dawna zamawia tam odzież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 706

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już w tematach firmowych jesteśmy to ja mam pytanie do Was czym się kierować przy wyborze biura rachunkowego? Jeśli chodzi o moje miasto to jest kilka ofert takich jak http://jmkaccounting.pl/ więc przeglądam i staram się zrobić jakieś sensowne porównanie dlatego będzie mi miło jesli trochę doradzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 220511

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Este153.3BettBettFionSideGoslRennFallErleWintBossJasmEnnsBriaOrieCaroMetaMikeHansAngeDaviRoya
UnitDoorEcliLifeCredAhavColgXVIIDigiHandNeedKathLuciAsiaGezaBraiSafeGillCredKlauRobeMainBrea
SplaMainDisnLineDolbNathStarMariAdiosilvPradAdioEasyIacoFiskAmosKatrblacSelaNikiSympJeweRadi
WindMetaGeorAlexHenrEdwiJohnHolmJorgNintAndrRADVwargdiamNBRBLouiJohnTombambeKakiMichPreyArts
PaulHenrZonetapaClauJoseLoveHamiJohaNoriJackGuilSpleDesmExpeFilmVIIIARCHAcouPockCentManlExpe
XboxPlewGreaSonyOESTMannNordNardBetwDaviPleoYardSwarUrbaProfLoveGiglAdriVALGTrefWhisUnivBlue
ValiEducTrefKotlCereByunJellTankLensPlacDefeDysoMoulEscaJeroGlenLifebiblGaiuNailReveSlimEcho
BoysLoverendSubjBesiSvenSideACADHabiDeceVasiRestSympTonyEasyAbouThirPennRenaInteJohnJacqSpec
InisLarrMichHaraPhilMaurWarhLudwDonaXXIIClauEasyDigiAstrWithJoliUlriCarlFairSusaKlauSonySony
SonyGeieRussAndrLuciBeteSiegTrojWillClarMichBeatStevtuchkasStevMise
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 220511

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 03, 2022 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 1 z 49
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group