Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oprogramowanie dla firmy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 15:16    Temat postu: Oprogramowanie dla firmy Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
z jakiego oprogramowania najczęściej korzystacie w Waszych firmach? Są to jakieś tradycyjne, czy raczej nowoczesne programy? My zdecydowaliśmy się na wdrożenie innowacyjnych systemów do zarządzania dokumentami od firmy Primesoft, Primesoft, z której ofertą można się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/, i powiem Wam, że niesamowicie ułatwiło nam to pracę Smile Tak więc polecamy każdemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 31, 2018 15:16    Temat postu:

Powrót do góry
Zeenek33



Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko oprogramowanie jest ważną kwestią, ale także reklama. Myśle, że drukowanie ulotek to dobra opcja. Drukarnia wieloformatowa ondre.pl zajmuje się takimi rzeczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola.pik



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w sieci jest mnóstwo różnych programów, które mogą usprawnić firmę i ułatwić jej prowadzenie.
_________________
perfumeria internetowa esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniu



Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tą chwilę dokumenty takie jak faktura vat wystawiam tylko i wyłącznie ze Streamsoft Firmino, jest darmowy program do faktur bez limitów wystawianych dokumentów, kontrahentów i kontaktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:19    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pioter



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz oprogramowania do firmy to pomyśl też przy okazji o bezpiecznym komunikatorze https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawia-ze-polski-komunikator-usecrypt-messenger-jest-tak-bezpieczny gdzie wszelkie komunikaty przechowywane są jedynie na urządzeniu użytkownika, zaszyfrowane z wykorzystaniem kluczy kryptograficznych wygenerowanych w momencie instalacji aplikacji i rejestracji użytkownika w systemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarek13031989



Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej firmie obowiązkowo musi być Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma wpływ na lepszą oglądalność, sprzedaż w twoim sklepie internetowym? Czy myślałeś o SEO? Czy warto inwestować pieniądze w SEO? Jak reklamować się na rynku zagranicznym? Zobacz na linki eng
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makowska



Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś próbowałam poprzez programy do edytowania strony, trochę odświeżyć witrynę www i wyszło dużo gorzej, po czym zgłosiłem się do ludzi od http://konkretmarketing.pl/ . Nie tylko poprawili prezentację strony, ale również jako spece od content marketingu po dziś dzień tworzą mi wiele treści branżowych, na podstawie dostarczonych danych. Ciekawe artykuły to też funkcja edukacyjna, co jest o tyle istotne, że jeśli klient rozumie produkt, to go kupi. A dodatkowo między słowami jest delikatna reklama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe. Tyle jest do zapamiętania, że ​​nic dziwnego, że od czasu do czasu decydujemy się na wprowadzenie dodatkowego oprogramowania. Sam niedawno zdecydowałem się skorzystać z pomocy SkillBox, ponieważ ich matryca kompetencji jest bardzo pomocna, jeśli masz problemy z pilnowaniem dat wygaśnięcia konkretnych uprawnień swoich pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 308

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was samodzielnie zajmuje się u siebie księgowością? Pytam, ponieważ u firmy Mega Tech znalazłam ciekawe programy do faktur i zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać z ich oferty. Ponoć są one proste w obsłudze i można wszystko mieć pod większą kontrolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to ostatnio stwierdziłam że czas zainwestować w porządne oprogramowanie do biznesu. Bardzo spodobała mi się oferta firmy https://amodit.pl/podpisywanie-umow/ jeżeli chodzi o elektroniczny obieg dokumentów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może ich oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego jestem zdania takiego, że warto byłoby postawić na profesjonalną obsługa it wrocław. Warto byłoby nawiązać współpracę z dobrą firmę, która będzie miała wgląd na wasz sprzęt etc. Przykładowo świetnie tutaj się może sprawdzić IT Business Consulting Experts.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 730

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jeszcze jakiego oprogramowania potrzebujecie, bo jeśli jakieś problemy graficzne to polecam zerknąć na stronę https://www.vebo.pl/adobe-dreamweaver-cc wydaje mi się, ze programy od Adobe przydadzą się w każdym biurze. W sklepie Vebo jest też dużo promocji wiec zachecam was do sprawdzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruszka



Dołączył: 14 Gru 2021
Posty: 93

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli o mnie chodzi, to ja ostatnio zdecydowałam się na oprogramowanie od firmy https://summ-it.pl/bi-systemy-zarzadzania-baza-danych. Muszę przyznać, że mieli do zaoferowania naprawdę ciekawe rozwiązania, więc myślę że i wy nie będziecie rozczarowani ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 17, 2022 22:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group