Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Macie smatfony czy iphony?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mann31



Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 14:22    Temat postu: Macie smatfony czy iphony? Odpowiedz z cytatem

Macie smatfony czy iphony? Tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-czy-warto-kupic-iphone-a-poznaj-modele-8-7-i-6.bhtml czytam na ten temat i teraz w sumie nie wiem na jaki telefon się zdecydować. Które Waszym zdaniem sprawdzają się lepiej??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 14:22    Temat postu:

Powrót do góry
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smartfon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan33334



Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie to ja mam smartfona. Bardziej wolę go od iphone w stu procentach.
_________________
materace nawierzchniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 12:53    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania76



Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 64

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników, więc powinniśmy znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie. Jeśli szukacie iPhona to iPhone 13 znajdziecie na https://www.ceneo.pl/97863463. Przed zakupem z pewnością warto zapoznać się z oferowanymi parametrami technicznymi, które są niezwykle ważne. Ten model został wykończony z dbałością o każdy szczegół i pod względem wizualnym prezentuje się naprawdę pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 292

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

x...............................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego serwisu Apple w Warszawie, to osobiście mogę Wam polecić ten, z którego sam korzystam. Ostatnio razem wykonali dla mnie wymiana szybki iPhone warszawa i naprawa odbyła sie bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pioter



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 14

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego jaki masz telefon zazwyczaj kradzież telefonu oznacza również dostęp do danych – wiadomości, zdjęć, plików – zarówno tych zapisanych, jak i usuniętych. Zupełnie inaczej jest jeśli korzystasz z usecrypt messenger https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-messenger-to-najbezpieczniejszy-komunikator-na-rynku-tych-zabezpieczen-nie-zlamiesz,6628582455846529a bo on skutecznie broni się przed dostępem do danych dzięki niezależnemu sposobowi szyfrowania bazy danych własnej aplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania76



Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 64

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ile osób tyle opinii. Smartfony są z pewnością tańsze, a parametry mają również bardzo dobre. Na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/huawei-p50-specyfikacja znajdziecie Huawei P50, który posiada świetne parametry. Ma on dysponować ekranem o przekątnej 6,3 cala oraz ma otrzymać zakrzywiony ekran. Posiada cztery aparaty fotograficzne które zostały umieszczone na ogromnej wyspie co jest niewątpliwą zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michallek97



Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telefon telefonem, ale co zrobić w przypadku uszkodzenia telefonu? Kilka dni temu kompletnie rozwaliłem wyświetlacz w telefonie. Myślałem, że będę musiał kupić nowy telefon. Jednak wysłałem go do naprawy do firmy naprawa telefonów piaseczno. Poszło szybko i sprawnie. Teraz mam go z powrotem, nie widać uszkodzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898



Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 69

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy iphone, jest o wiele lepszy. Bardzo polecam sprzęt, jednak czasem jest niestety wadliwy. Jak wygląda wymiana ekranu iphone xr cena? Wiecie może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam iphone i jestem z niego bardzo zadowolona. Chociaż ostatnio miałam z nim problem, dlatego zdecydowałam się skorzystać z usług sprawdzonego serwisu. Podpytałam znajomych i wszyscy jednogłośnie polecili mi https://icure.pl we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacperocina33



Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sob Sie 07, 2021 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iphone w połączeniu z MacBookiem/Mac Mini oraz z Ipadem kładzie na łopatki całego na androida. Tylko Apple Smile


___________________________________
Tarasy drewniane Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 706

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety na poprzednim telefonie wiele aplikacji nie działało, a jak już działało to bardzo powoli dlatego stwierdziłem, że pora wymienić telefon na nowszy i lepszy. Nie miałem dużo oszczędności, bo tylko coś około 1300zł, ale w tej cenie udało się Note 10 Pro kupić z którego jestem mocno zadowolony. Używam już od kilku tygodni i wszystko płynnie działa więc serdecznie polecam ten model. Zdecydowanie jest wart swojej ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaStan



Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 10:44    Temat postu: wybór telefonu Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam smartphone'a i jestem zadowola ze swojego wyboru. Ostatnio podczas wycieczki miałam małą awarię ale w serwisie naprawa telefonów Piaseczno szybko usunięto usterkę i działa dalej. Dużo podróżuję, a większosć ciekawych aplikacji do turystyki jest przygotowana na android. Podczas wyboru telefonu watro zastanowić się nad jego przeznaczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 03, 2022 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group