Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont jadalni?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miła_róża



Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 140

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 13:42    Temat postu: Remont jadalni? Odpowiedz z cytatem

Hej, podpowiecie może gdzie mogę kupić dobrej jakości meble do jadalni w rozsądnej cenie? Zależy mi na czymś raczej z górnej półki, na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 05, 2020 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Czerstwik



Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałeś już te meble jadalniane? Jeśli nie- zobacz koniecznie na tę ofertę, jest naprawdę bardzo bogata. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko



Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojego doświadczenia powiem, że przed remontem warto zastanowić się nad dobrą firmą utylizującą odpady budowlane. Odbiór odpadów Kielce ułatwia bardzo to zadanie. Zadbajmy o środowisko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 12:41    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 883

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu robiłem remont i był mi potrzebny elektryk. Dlatego zdecydowałem ,że na pewno skorzystam z https://usterka.pl/elektryk/lodz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian111



Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończąc remont pozostają nam do wykonania wykończenia wnętrz. Ta gałąź prac remontowych ma to do siebie, że jest widoczna i raczej nie można ukryć defektów źle wykonanej pracy. Dlatego przed przystąpieniem - podobnie zresztą jak w przypadku innych prac - warto jest mieć przygotowany plan i harmonogram postepowania. Przykładowo malowanie będzie prawdopodobnie jedną z ostatnich czynności w trakcie przeprowadzanych prac. Mając na uwadze specyfikę prowadzonych prac warto ocenić swoje możliwości, jeśli planujemy zrobić to samodzielnie. Jak już wspomniano - charakter wykonywanej pracy czyni jej efekty widocznymi, często w eksponowanych miejscach w danym pomieszczeniu. Jedną z pierwszych rzeczy które są do wykonanie to tynki. Tutaj zdecydowanie warto powierzyć wykonanie prac profesjonalistom, ponieważ przeważnie tynk po wyschnięciu nie podlega dalszej obróbce i aby naprawić błędy, należy go skuwać. A dobrze wykończona powierzchnia może cieszyć oko przez długie lata i może stanowić w przyszłości dobrą bazę do prac remontowych, które nie będą wymagały większych nakładów pracy dzięki swojemu gładkiemu wykończeniu. Z prac które możemy wykonać samodzielnie mając minimum narzędzie jest np. układanie paneli - tutaj mając podstawowe narzędzia, oraz wymaganą wiedzę nie powinniśmy mieć większych problemów w pracy, a jak doskonale wiadomo - samodzielne wykonanie cieszy najbardziej!
_________________
ocieplenie elewacji Słupsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lambada



Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 135

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my generalnie mamy tak fajnie zrobione, ze kuchnie mamy polaczona scisle z jadalnia, tez jakis czas temu mielismy remont i wszystko poszło do wymiany, lacznie z takimi rzeczami jak zlew, musielismy zamowic nowy https://elleci-polska.pl/category/produkty/zlewozmywaki/ a akurat nam sie trafilo, ze znajomy polecil ten sklep i wlasnie od nich mamy, super opcja, jest z czego wybierac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ernesto898



Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 69

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robimy aktualnie remont jadalni. Potrzebujemy jednak laserowe wycinanie, dzięki któremu przygotujemy ozdoby. Macie jakieś ciekawe firmy, które się tym zajmują. Potrzebujemy coś na już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 19

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najistotniejsze jest żeby cały czas się uczyć. Ostatnio przeglądałem rewelacyjny wpis. Sądzę, że spodoba się on Wam. Wszystko można przeczytać pod odnośnikiem -komody w stylu skandynawskim .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neverland



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 53

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po remoncie trzeba to wszystko posprzątać - nie tylko tę remontowaną kuchnię, ale cały dom czy mieszkanie, bo z doświadczenia wiem, że pył potrafi nawet zagnieździć się w pościeli :/
Dobra firma sprzątająca (polecam Akmar z Olsztyna https://akmar.pl/) szybko to ogarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was ciekawostki związane z aranżacją i remontem, to moim zdaniem warto poświęcić kilka chwil na sprawdzenie tego bloga: https://e-luxuryart.pl/pl/blog/Jaka-farba-do-listew-styropianowych/25 . Moim skromnym zdaniem, znajdziecie u nich naprawdę sporo jakościowych oraz interesujących treści. Moim zdaniem warto sprawdzić ich bloga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie remont na własną rękę, to warto się dowiedzieć, jak się do tego zabrać. Być może ten poradnik: podajtenarzedzia.pl pomoże wam w remoncie. To właśnie tutaj znajdziecie wiele porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackstrong11



Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu udało mi się przeczytać niezmiernie atrakcyjny materiał. Jest on prosty i posiada ogromną ilość wiedzy. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na tej stronie, a dowiesz się sporo na temat - wynajem kontenerów Tarnowo Podgórne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 706

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas warto zrobić remont swojego mieszkania i wprowadzić jakieś zmiany, nawet najmniejsze. Jeżeli o mnie chodzi to chcę teraz kupić łańcuchy ozdobne i choć to mała zmiana to wiem, że właśnie takie szczegóły składają się na spójną całość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też chce przeprowadzić u siebie remont - zwłaszcza podłogi w mojej jadalni. Tak sobie pomyślałam, że postawię na panele winylowe. Nawet tutaj https://grupamo.pl/blog/montaz-paneli-winylowych/ czytałam jak się montuje, to nawet sama mogłabym je założyć...

Ostatnio zmieniony przez Usagi dnia Sob Kwi 30, 2022 15:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 26, 2022 22:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 1 z 62
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group