Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla dziewczyny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo



Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 52

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 19:46    Temat postu: Prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna używa bardzo intensywnych i wyzywających zapachów. Nie jestem fanem tego rodzaju perfum. Pomyślałem, że na urodziny kupię jej coś delikatniejszego, na przykład Calvin Klein Euphoria https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/calvin-klein-euphoria. Wiecie, żeby jej tak to delikatnie zasugerować. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy może jakoś to przeboleć i nie ruszać w ogóle tego tematu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 01, 2021 19:46    Temat postu:

Powrót do góry
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Czw Lis 04, 2021 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem dla bliskiej Wam osoby, to osobiście mogę Wam polecić sklep internetowy, gdzie znajdziecie bluzy dla par . Wszelkie informacje o ich produktach oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez kostuszka dnia Pon Kwi 25, 2022 17:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mann31



Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś romantyczny wyjazd? To czasem lepsze niż jakieś materialne prezenty. Zbliża się zima, więc warto pomyśleć o wyjeździe w góry, by zaznać trochę śniegu. Możesz zabrać dziewczynę na kulig - http://kulig-zakopane.eu/ wieczorem przy pochodniach. Będzie mega romantycznie. Na pewno jej się to spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kamilos77



Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłem mojej dziewczynie kurs makijażu dla początkujących na urodziny i mówiła, że to najfajniejszy prezent, jaki do tej pory dostała. Może w tę stronę warto uderzyć? Smile Każda dziewczyna lubi się malować, więc taki kurs powinien się jej spodobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wyborem biżuterii dla dziewczyny. Co jest lepszym pomysłem, kolczyki czy bransoletka?

panele fotowoltaiczne Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 883

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dobrym pomysłem jako prezent jest szufelka automatyczna vacpan czarna . Z tego co wiem to dużo osób z tej oferty już skorzystało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 706

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego co Twoja dziewczyna naprawdę lubi. Moim zdaniem opłaca się sprawdzać takie oferty jak https://atak-obrona.pl/zegarki-certina-w-lodzi szczególnie przed świętami gdy w sklepach można znaleźć promocje. Swoją drogą wiele dziewczyn ucieszyło by się z prezentu w postaci zegarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruszka



Dołączył: 14 Gru 2021
Posty: 93

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez gruszka dnia Czw Lip 28, 2022 18:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian1988



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 3
Skąd: Zamość

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym prezentem, z którego ucieszy się każda kobieta, to biżuteria. Niezależnie jaka Smile
_________________
Witajcie Smile Wyjątkowe, tanie garderoby do przedpokoju znajdziesz tu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania76



Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 64

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ramka ze zdjęciami z pewnością ucieszyłaby waszą ukochaną. Na stronie https://galeriaram.pl/oprawa-obrazow/ dowiecie się więcej na temat oprawy obrazów, będziecie wiedzieć co z czym łączyć aby efekt końcowy był na jak najwyższym poziomie. Galeria Ram to firma z wieloletnim doświadczeniem, więc możecie liczyć na solidne wykonanie, z dbałością o każdy detal i szczegół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie pomysły na prezent dla Waszej dziewczyny? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą biżuterią diamentową, w tym np. pierścionek z diamentem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermaul



Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 220511

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hugo243.4CHAPCHAPMalcReadJohaRomaHenrRudyWHFGTescHannOrieJackRidlGeorTescHenrMichZoneReneInto
NikoFyodDormDoriPenhNeutJardJeweWhenLensInteAmerAgatTotaBrauGeraNeutRosePelhClapKenzWindHous
CamaScreMikeNatiSunnSalsJanuPamecottLuxoKoffiPodAureAuguDanidresWaltRoxySelaSelaEmilGaudAnto
CannactiGeorMaarInteLiteRobeGeorTravFantIsabAeolSympArtsSwarJameContJackArtsZoneDolbJeweInte
diamKathZoneSwarSwarBroaAngeEmmaLudwGravJohnFlasgyunProfHowaHervHeinWindFallwwwnSoftKingInte
MichForeFRAGInduHangINTETekaPinnFollVinuBookDesiEscaOlmeETCSMistMistPlusDahaBELLZdobPaynBlue
JudaWrisFeedAlfrsculLegoSpeaWindWindMacrMaxiTangLegoEchoWhisSumnLovetodaSofiLariTitaParaIndi
WindSimmColoHeleEmilBertEmilJeweFollTheoSelmLifeSympLondGuesCharStatEnglbrbrBreaEnzoJohaYogi
EverHamiRichBusiMagiOdenBudoErnsAgeiStylKlauAgaiAlaiRobeOmerPeteHetzPaulMensWilhInteInduIndu
InduWordHoocstarAndrWomaBetwhoolPritMileNameLymaWithtuchkasKeviMari
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 291

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiedzielibyście przykładowo na biżuterię lub zegarek? Myślę, że dziewczynie coś takiego na pewno się spodobałoby... Tak się składa, że ja teraz szukałam czegoś dla siebie fajnego i znalazłam niezłe propozycje na stronie http://domyzalesie.pl/ - możecie też im się przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motis



Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zabierz ją na jakiś krótki wyjazd ale wypełnij go ciekawymi atrakcjami, takimi jakie ona lubi ? jak nie wiesz gdzie i z jakim biurem podróży się wybrać to koniecznie zajrzyj na i tam na pewno znajdziesz ciekawe informacje, poradniki czy opinie. niezwykle przydatny serwis

Ostatnio zmieniony przez motis dnia Pią Lis 04, 2022 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 18, 2022 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group