Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt Hipoteczny - w jakim banku?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> RPG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiawilk

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 09:46    Temat postu: Kredyt Hipoteczny - w jakim banku? Odpowiedz z cytatem

Przymierzam się do kupna mieszkania i zastanawiam się w którym banku zaciągnięcie kredytu hipotecznego będzie teraz najbardziej korzystne. Zależy mi na tym by uzyskać jak najniższy wkład własny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 09, 2021 09:46    Temat postu:

Powrót do góry
marsa

PostWysłany: Pią Sie 13, 2021 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to te oferty zmieniają się z dnia na dzień. Najlepiej zgłosić się do doradca kredytów hipotecznych Taki doradca porówna dla was wszystkie oferty, dzięki czemu podjęcie decyzji będzie znacznie latwiejsze.
Powrót do góry
kostuszka

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, kredytu warto poszukać pod tym adresem https://www.open.pl/porady-finansowe . Moim zdaniem znajdziecie tam jakościowe oferty z bardzo dobrymi ratami i oprocentowaniem. Wydaje mi się, że warto skorzystać z ichniejszej oferty, tym bardziej, jeżeli jeszcze nie korzystaliście, to serdecznie wam polecam.
Powrót do góry
ayurko

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ja przez kredyty wpadłem w petlę finansowa i teraz szperam po stronach typu https://www.10luty1940.pl/ogloszenie/beznakazu-pl szukajac informacji jak wyjść z zadłużenia. Niestety nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać dlatego jeśli macie sposoby na wyjście z długów to bardzo proszę o kilka porad i wskazówek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 24, 2022 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> RPG Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: