Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 91, 92, 93  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korale43



Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 84

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 13:20    Temat postu: Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ten kto szuka mieszkania, na pewno wie, że nie jest to prosta sprawa. Przede wszystkim skupiamy się tutaj na rzeczach związanych z pracą i postawieniem na rzeczy, które uznajemy za ważne, np. wielkość czy miejsce, w który ów mieszkanie się znajduje. Jeśli Twoje wymagania są wysokie, polecam sprawdzić firmę https://www.warynski.pl/ która na pewno wpiszę się w to czego chcesz i co jest dla Ciebie ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 13, 2020 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
karol333



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przyjaciel pochwalił mi się ostatnio że wreszcie znalazł swoje mieszkanie.Te mieszkanie miał z firmy https://www.ogrodywlochy.pl .Moim zdaniem bardzo dobrze postąpił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abimoras44



Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może podpowiecie mi w jakiej dzielnicy warszawy najlepiej jest szukać mieszkania?
_________________
panele słoneczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fanka



Dołączył: 21 Kwi 2020
Posty: 37

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Białołęka jest teraz na topie, dużo tam młodych ludzi się ostatnio osiedla i powstają bardzo ładne mieszkania i osiedla takie jak Apartamenty Ostródzka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad kupnem dobrego mieszkania zawsze powinno się bardzo zastanowić. Moja bardzo bliska przyjaciółka powiedziała mi żebym skorzystał z biuro nieruchomości warszawa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyt@1988



Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że najlepiej kupić mieszkanie przez biuro nieruchomości, ale to jeszcze nie koniec. Pozostaje projekt, remont, przeprowadzka i urządzenie.
To wszystko jest nie łatwe...
_________________
Przeprowadzki Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Binh333



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 192

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam w krakowie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ Deweloper Ekopark ma sporo ofert w ciekawych lokalizacjach. Ja jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja bardzo daleka kuzynka kilka dni temu pochwaliła mi się że za nie długo będzie kupowała mieszkanie w https://www.warynski.pl/ .Ja z tego powodu jestem zadowolony bo jej w życiu się układa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remontujecie lub zmieniacie wnętrze swojego mieszkania to koniecznie zobaczcie na stronę http://retrocegla.pl/ oni mają prawdziwą starą cegłę która się naprawdę świetnie prezentuj w każdym wnętrzu. Polecam serdecznie zobaczyć na stronę tam oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antek34



Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś zastanawia się nad budową domu to na pewno warto skorzystać z bardzo dobrej oferty geolog radom . Sam z tego geologa już nie raz korzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko



Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie szykuje się do remontu naszego nowego mieszkania. Zamówiłem kontener na gruz Warszawa, bo chce mieć pewność, że odpady z budowy będą zutylizowane w prawidłowy sposób. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jurko



Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie prywatny akademik Kraków był dobrym rozwiązaniem na początek, ale teraz chce wrócić i poszukać czegoś na własność. Może ktoś ma doświadczenia z zakupem mieszkania na kredyt? Przyjmę każdą informację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 06:00    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lizieth



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks for sharing this. I loved reading through this. If ever you are looking for games to play, I know a couple of great ones that could start you off. If you are into life simulator games, check out granny chapter 2 key guide article. They have a lot of info on their website.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niekryty1



Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj najpierw poczytać merytoryczne artykułu na temat domów i mieszkań. Znalazłem niedawno w sieci na stronie dewelopera ciekawy artykuł, które może Ci się przydac w wyborze rodzaju nieruchomości https://inkomsa.pl/dom-czy-mieszkanie-we-wroclawiu/. Decyzja ostateczna o zakupie mieszkania czy domu i tak pozostanie w Twoich rękach więc warto to przemyśleć na poważnie.
Gdybym to ja miałbym wybierać, zaczynając od lokalizacji wybrałbym wrocław - a jeśli chodzi o rodzaj, to raczej jakieś fajne mieszkanko blisko centrum od dewelopera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 17, 2021 09:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 91, 92, 93  Następny
Strona 1 z 93
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group