Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowa kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja44



Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 15:49    Temat postu: Zdrowa kuchnia Odpowiedz z cytatem

Jeżeli intryguje Cię właśnie ten temat to bezwarunkowo zobacz ten wpis. Mam nadzieję, iż przeczytasz tu najaktualniejsze wskazówki. Serdecznie polecam - http://kuchnianablysk.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 05, 2020 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
damaris



Dołączył: 25 Sie 2020
Posty: 82

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa kuchnia, zdrowa żywność...ludzie często źle te pojęcia interpretują, myśląc , że najlepsze są np. produkty light. Tymczasem wartościowe jedzenie to takie, które jest naturalne, nie zawiera polepszaczy smaku, zapachu i innej chemii. Ja w swojej kuchni na takich artykułach właśnie bazuję. Bywa, że na gotowanie nie mam czasu ale nawet wtedy nie sięgam po dania typu fast food, tylko np. po gotowe mieszanki musli, granole itp. Firma OneDayMore produkuje naprawdę smaczne i dobrej jakości, dlatego zazwyczaj tę markę wybieram. Podoba mi się również to jak artykuły są zapakowane- mianowicie w tuby, nie w woreczki. Na stronce https://onedaymore.pl/blog/upcycling-z-onedaymore/ znalazłam ostatnio nawet pomysły na to, co z taką tubą po musli można zrobić .Inspiracje bardzo spodobały się też córce, która od małego lubiła wszelkie zajęcia plastyczne i manualne. Wykonała już sobie kilka fajnych organizerów na szkolne przybory oraz pudełko ozdobne na młodzieżową biżuterię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1277

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 06:24    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 309

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej gotować sobie samodzielnie, bo wtedy wy decydujecie jakie produkty zastosujecie etc. A powiedzie mi, jak już jesteśmy przy kulinariach- gdzie kupić mogę sztućce pintinox palace ? Pytam, ponieważ słyszałam, że ta marka ma ładne i dobrze wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RonnieFeroni3



Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wielu portalach zauważyłem, że ludzie polecają ograniczyć biały cukier w swojej diecie. Stwierdziłem więc, że zamienię biały cukier na miód i sprawdzę efekty po dwóch miesiącach. Dzięki temu eksperymetowi odkryłem miody smakowe na stronie https://www.miodysuszka.pl/ . Efektów jeszcze nie zauważyłem ale jestem wniebowzięty rodzajami miodów, które odkrywam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada



Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegos czasu jestem na diecie, wiec w mojej kuchni same zdrowe produkty Smile nareszcie wzielam sie za siebie i trzymam sie zalecen pani dietetyk, regularnie chodze na konsultacje do kliniki https://odchudzanie.medicover.pl/ to dla mnie duze wsparcie i zawsze o wszystko moge dopytac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kleopatra



Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 34

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto też zastanowić się nad dobrej jakości sztućcami, ja czytałam wiele eternum napoli ale decyzje to już pozostawiam bezpośrednio wam. Każda kuchania ma swoje zasady szczególnie jeśli panuje w niej osoba, która kocha gotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mann31



Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 44

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa kuchnia to przede wszystkim używanie zdrowych produktów. Ja do smażenia używam olej kokosowy - https://slodkie-zdrowie.pl/pl/13-olej-kokosowy i Wam też polecam, bo jest bardzo zdrowy i wartościowy dla naszego organizmu. Do sałatek na zimno itd dodaję z kolei zawsze oliwę z oliwek lub olej lniany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie sklep internetowy z rozbudowaną oferta najróżniejszych urządzeń oraz akcesoriów kuchennych. Regularnie korzystam z tego sklepu, a ostatnio zamówiłem przyprawniki sklep .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 176

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo cieszy fakt, że coraz więcej osób jest świadomych i stawia na ekologiczne produkty, które służą naszemu organizmowi. Ja regularnie robię zakupy w sklepie Swojska Piwniczka bo moge kupić tutaj wszystko - od herbat, po ryż i przetwory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacperocina33



Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej skorzystać z cateringu, który zadba o zdrowe posiłki Smile


________________
Notariusz Sosnowiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 176

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam wam: Kuchnia włoska przepisy jeśli brakuje wam pomysłow na obiad Smile Tak naprawdę to internet jest kopalnią wiedzy i znajdziecie tam wszystko. A z takim przepisem to trudno aby obiad się nie udał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu poszukiwałem dobrego sklepu online z mnóstwem zdrowych herbat, naturalnych ziół czy orzechami. Udało mi się przez zupełny przypadek wpaść na ten sklep online: https://krukam.pl/ . Przyznam szczerze, że ichniejsza oferta mnie zafascynowała od razu, ponieważ posiadają idealnie skrojoną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam polecić stronę https://mowisalmon.pl/przepisy/salatka-z-lososiem-mowi-figami-orzechami-laskowymi-i-jablkiem/ , na której znajdziecie ofertę sklepu z produktami z łososia od MOWI. Regularnie kupuje ich produkty, ponieważ mają doskonałej jakości łososia w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podróżnikna6



Dołączył: 13 Gru 2020
Posty: 44

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przykuwam uwagę do tego co jem. Dlatego, też uciekłem od cukru. Chociaż kupiłem ostatnio słoiki dla pszczelarzy i dałem sąsiadowi, który posiada swoją pasiekę, by sprzedał mi kilka słoików. Lubię miód ale z głową Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 08, 2021 19:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 1 z 53
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group