Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Materiały budowlane?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obelek

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 09:33    Temat postu: Materiały budowlane? Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiś godny polecenia sklep z materiałami budowlanymi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 02, 2020 09:33    Temat postu:

Powrót do góry
pionekk

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym większym markecie znajdziesz materiały budowlane. Jeżeli natomiast chodzi Ci o typową hurtownię, szwagier z Krakowa kupował płyty osb tutaj- stąd słyszałem o tym właśnie składnie.
Powrót do góry
Reklama

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 09:44    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Powrót do góry
Pablo

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Brat się wybudował tego lata. Sama budowa do stanu deweloperskiego zajęła mu pół roku. Całkiem sprawnie mu to poszło, a budował metodą gospodarczą! Materiały budowlane miał od Pekabet, w tym nasady kominowe. Wszystko sprawdzisz na ich stronie internetowej https://pekabet.pl/nasady-kominowe/. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to postaram się pomóc.
Powrót do góry
ayurko

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklepy z materiałami budowlanymi to jest ich mnóstwo na dzień dzisiejszy natomaist ja teraz sprawdzam projekt domu z wnęką 05 i wydaje mi się, że warto budować takie domy. Na własne potrzeby trochę zmodyfikuję projekt, ale ogólnie fajny pomysł Wink
Powrót do góry
artur123

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam stronę https://www.bhjanecki.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi elementami złącznymi. Ich oferta jest dostosowana do najróżniejszych potrzeb i dla najbardziej wymagających klientów.
Powrót do góry
Kamilos77

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy bodowie na pewno się przyda farba do blachy Very Happy to fajne rozwiązanie jeżeli macie blachodachówkę, bo:
po pierwsze- ma mnóstwo kolorów do wyboru.
po drugie - to świetne zabezpieczenie dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zdecydowany

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkiego rodzaju materiały budowlane można pozyskiwać w różny sposób. Niektórzy wszystko kupują w popularnych marketach budowlanych, a inni z kolei wolą sklepy internetowe. Na przykład odnośnie różnego typu tapet dekoracyjnych wiele osób bardzo sobie chwali sklep innetapety. Na przykład takich tapet raczej w markecie się nie kupi:

Kamilos77

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich nieoczywistych materiałów budowlanych, to ostatnio moje serce skradła farba do betonu na zewnątrz Smile Kupiłem ją w internecie i odświeżyłem betonowe ogrodzenia. Super to teraz wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jacekkowalski221

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu udało mi się przeczytać niebywale atrakcyjny materiał. Jest on czytelny i ma ogromną ilość wiedzy. Polecam zapoznać się z wpisem, a dowiesz się wiele na temat -kontenery na śmieci .
Powrót do góry
lena30

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie również tutaj http://www.domy-ogrody.com/jak-utwardzic-grunt-pod-parking poczytać sobie na temat tego - jak utwardzić przykładowo grunt pod parking? Jakie materiały do tego wykorzystać wykonania takiego solidnego i praktycznego parkingu? Myślę, że takie porady się wam też przydadzą.
Powrót do góry
Bogusław207

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie budowlanki, ja ostatnio bardzo zainteresowałem się ocieplaniem celulozą. Na Dolnym Śląsku jest firma Smart Budownictwo, która się w tym specjalizuje i mówią, że potrafią w ten sposób obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 50%. Ciekawy jestem czy naprawdę to tak dobrze działa.
Powrót do góry
kostuszka

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście zamówić sobie porządne akcesoria do rusztowań, to myślę że całkiem spory wybór tego typu produktów dostaniecie na stronie sklepu https://radertech.com.pl/. Polecam wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Binh333

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 15:17    Temat postu: Budowa własnego domu Odpowiedz z cytatem

Jestem obecnie w trakcie budowy własnego domu i wszelkie materiały budowlane zamówiłem w hurtowni http://www.ekodomdg.sklep.pl . Moim zdaniem oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Darian5902

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii materiałów budowlanych to od lat zopatruję się w Diamond Expert. Ostatnio zakupiłem tam produkt - wata szklana, czekam właśnie na dostawę do domu i będe działał nad ociepleniem swojego budynku. Polecam zadzwonić do nich jeśli masz jakieś pytania itp.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 27, 2022 11:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: