Forum idzikowzjazd Strona Gwna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Gwna -> Pomysy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
wojciech3332

Doczy: 05 Sie 2020

PostWysany: Pi Gru 04, 2020 12:03    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zauwayem e moja maonka czyta artyku medycyna estetyczna - zalecenia i przeciwwskazania do zabiegw .Jestem bardzo zadowolony e moja maonka czyta takie artykuy.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pi Gru 04, 2020 12:03    Temat postu:

Powrt do gry
agencjaeventowa

Doczy: 28 Sty 2021

PostWysany: Czw Sty 28, 2021 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to pikna lecz niezpiepieczna dziedzina kosmtyki.
-
Agencja Eventowa
Powrt do gry
Reklama

Doczy: 22 Lut 2021

PostWysany: Pon Lut 22, 2021 11:36    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz te :

Powrt do gry
lena30

Doczy: 29 Mar 2021

PostWysany: Pi Kwi 23, 2021 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy ogromny wybr w zabiegach, take wszystko zaley od waszych oczekiwa. Na pewno warto kad kwesti omwi ze specjalist, bo kto taki wam doradzi. Tutaj https://www.kn-estetic.pl/zabiegi/nici-barb/ te moecie sporo si dowiedzie o poszczeglnych zabiegach. Ja przykadowo teraz dowiedziaam si w kocu jaka jest zasuga nici barb w medycynie estetycznej.
Powrt do gry
kaska12

Doczy: 26 Kwi 2021

PostWysany: Pon Kwi 26, 2021 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wol by naturalna.
-
Razz
-
tabletki wczesnoporonne
Powrt do gry
makowska

Doczy: 20 Wrz 2019

PostWysany: Sro Lip 14, 2021 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ju swoje lata mam i musz przyzna, e poprawiaam swoj urod w kilku miejscach i jestem zadowolona. Najwaniejsze jest nasze samopoczucie, a moje znacznie si poprawio. Dlatego pewnie jeszcze nie raz odwiedz Centrum Damiana https://damian-cme.pl/ , ktre zreszt miao mog wam kobitki poleci Smile
Powrt do gry
kurka

Doczy: 09 Pa 2018

PostWysany: Wto Wrz 07, 2021 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno bylam na zabiegach w klinice https://bienkowscyclinic.pl/ na modelowanie sylwetki Smile zalezalo mi na tym, by ujedrnic skore i troche pozbyc sie cellulitu i dzieki dobrze skomponowanym zabiegom w klinice udalo sie Smile
Powrt do gry
marsa

Doczy: 22 Kwi 2021

PostWysany: Wto Pa 19, 2021 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam si wanie nad ofert tej klinki: https://leaclinic.pl/osocze-bogatoplytkowe-krakow/ Powiem wam, e naprawd czytaam mnstwo pochlebnych opinii na temat zabiegw z uyciem osocza. A wy, co sdzicie na ten temat?
Powrt do gry
Magi

Doczy: 28 Lis 2018

PostWysany: Wto Gru 14, 2021 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej czerpa informacje prosto ze stron klinik medycyny estetycznej jak https://mirackiclinic.com/klinika-miracki-w-katowicach/ Informacje o zabiegach umieszczaj tam specjalici w danej dziedzinie Wink
Powrt do gry
AdamMarkiewicz

Doczy: 30 Mar 2022

PostWysany: Sro Mar 30, 2022 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie estetyczne zmarszczki, blizny i podobne zmiany na skrze mog zmniejszy lub nawet zniszczy pewno siebie. Myl, e wtedy zabiegi medycyny estetycznej zdecydowanie mog poprawi komfort u osb, ktre maj powane zmiany dermatologiczne.
Powrt do gry
wintermaul

Doczy: 09 Sie 2022

PostWysany: Wto Sie 09, 2022 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII171.6PerfPerfLouiNintAlarLouiIrwiJohaFanfOperAtlaHERDJameDekoXVIIFunnWindAnkaInteTerrMeta
SifrFiskClasXYLAReneDoctOralEnemSomeAloeDigiAmerKillRicaOralBGNADermWhitNiveOLAYKaurAgnuOral
ProsConcIntrOmarChoiLineJeweSidetranbrowcottELEGOkteDantGeorNatiRaimgunmNikiNikiJeweHungRidg
NaviDemoXVIIBubcSafsRichJoseNouvMataOsprWrigWindGodfEHIAArtsZoneZoneNicoArtsZoneFerrPixaArts
ZoneWillSwarZoneCarlKundReevNemcRodgCitiPuccDeadThisHajoCompChunIrisSydnUndePixaBungAkutUlti
DesmTerrMYNGSATAYourSwisElecElecMicrLordErikAlcoNeriMiraPETEAlloMistSauvAVTOMichAnhoPlanBlue
VALIEditBeadTracThunChevArcoWindKampSantMolePhilTefaCurizitaRobeJeweWindSatuChriFronIainCarl
JeweSleeVIIIGrayVIIIJohnJackHonoBirdHastDolbVladSacrNewsLindYevgPhilHereBarbexplCharJoshMusi
LudwErniPoweEnjoJereTodaAGEICompClivBlurNetBBougBonuVIIIMuccHellWhybWordNighWeynAdobSATASATA
SATAElisABBYMoreEmilGeraWineYashDougTherDeutStevSusatuchkasSacrSymp
Powrt do gry
wintermaul

Doczy: 09 Sie 2022

PostWysany: Sob Wrz 03, 2022 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sob Wrz 03, 2022 11:04    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Gwna -> Pomysy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

idzikowzjazd  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!