Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu lifestylowego, to osobiście mogę Wam polecić stronę https://www.ksiegarka.pl/zakupy/jakie-funkcje-powinien-miec-zegarek-sportowy . Znajdziecie na niej najróżniejsze artykuły dotyczące życia rodzinnego, domu oraz biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 30, 2021 09:29    Temat postu:

Powrót do góry
karolina29



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście o swoje zdrowie należy dbać. Należy jednak pamiętać także o zdrowym śnie. Niestety, ale nie wszyscy mogą spać w nocy. Niektórych dopada problem bezsenności. Moim zdaniem warto poszukać rozwiązania takiego problemu. W przypadku mojego wujka okazały się nim być drzemki w dzień. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej, to podpowiem, gdzie można znaleźć interesujący materiał na ten temat. Od siebie polecam zajrzeć https://melatonina.pl/akademia-snu/melatonina-hormon/drzemka-w-ciagu-dnia-jaki-ma-wplyw-na-bezsennoc tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napier



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 37

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio fajny artykuł czytałam na blogu Phamily odnośnie tego jak wzmocnić organizm po przebytej chorobie, sporo cennych porad, warto się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podróżnikna6



Dołączył: 13 Gru 2020
Posty: 44

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki teraz okres dla naszego zdrowia dlatego ja się zaszczepię w Jeleniej Górze. Mam nadzieję, że taka profilaktyka posłuży dla mojego organizmu jak najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przykładowo wiecie co robić, gdy pojawiają się problemy z przełykaniem śliny i strasznie boli gardło? Właśnie chyba się zaziębiłam i jakoś nie mogę tego zjawiska się pozbyć... Może powinnam zastosować leki, bo przykładowo domowe sposoby na mnie nie działają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Usagi



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie trzeba dbać, bo jedno się je ma... Warto tutaj wyróżnić przykładowo wodę alkaiczną ID'EAU - https://ideau.pl/ , która też może wiele korzyści wnieść do naszego zdrowia. Taka woda jest całkowicie naturalne i pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową organizmu. To niejedyne jej korzyści, ale więcej w internecie możecie nawet na ten temat sobie poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neverland



Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon przeziębień i gryp w pełni i wielu z nas chodzi z katarem, zatkanym nosem i chorymi zatokami, czy co gorsza z zapaleniem oskrzeli czy krtani. U mnie w domu od wielu lat niezastąpionym sprzętem jest nebulizator, bo dzięki niemu leczenie jest po prostu szybsze i skuteczniejsze. Aktualnie mam Nebulizator iXellence Neb Mini i jest to nebulizator kompresorowy, który dodatkowo jest na baterie więc można go ze sobą wszędzie wziąć. Polecam, bo jeszcze nie miałam tak dobrego i wydajnego nebulizatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayurko



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 718

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że czasami pojawiają się w życiu problemy, ale gdy do drzwi puka depresja to nie zwlekajcie tylko zgłaszajcie się tutaj http://wlasciwymoment.pl/leczenie-depresji-w-warszawie/ po pomoc! U mnie udało się w dobrym momencie tam zgłosić dzięki czemu depresje szybko pożegnaliśmy. Dzis jetem znacznie lepszym człowiekiem niż jeszcze kilka miesiecy temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystacie? Jeżeli tak, to polecam Wam sprawdzić stronę https://wilmed.pl/ , na której znajdziecie profesjonalną w tym zakresie oraz wielu innych związnych ze zdrowiem. Ktoś z Was również korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teresk0



Dołączył: 11 Mar 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocna może być odpowiednia dieta. Polecam catering z wyborem menu. Można samemu dobierać posiłki każdego dnia Smile Korzystam i jeszcze się nie zawiodłam. Zbilansowana dieta pomogła mi pozbyć się kilku problemów zdrowotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 911

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawy ile osób zdecyduje się skorzystać z bardzo dobrego żelu https://silicol.pl/ . Sam na temat tego żelu powiedziałem mojemu kumplowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikiq



Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe propozycje, dzięki Smile
_______________
prywatny detektyw warszawa Inveritas | Agencja detektywistyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 11

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu odnalazłem rewelacyjny serwis, na którym przeczytałem materiał dotyczący tego tematu. Zobaczcie sami i poinformujcie co o nim myślicie -konsultacje pielęgniarki w domu poznań
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to poszukiwałem neurologopedy dla swojego dziecka. Jeśli ktoś z was również byłby zainteresowany tym tematem, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten adres https://cditn.pl/neurologopeda-gdynia/ gdzie znajdziecie sporo informacji w kwestii leczenia. Moim zdaniem warto sięgnąć do ichniejszej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podróżnikna6



Dołączył: 13 Gru 2020
Posty: 44

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie, że diagnostyka w Jeleniej Górze, a mianowicie USG klatki piersiowej jest opłacalne? Czy lepiej udać się do innego miasta? Sądzę, że specjalistów medycyny mamy na prawdę wielu i na wyciągnięcie ręki, a kwoty są uzależnione od regionu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 19, 2022 20:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Następny
Strona 2 z 46
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group