Forum idzikowzjazd Strona G³ówna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nasze zdrowie
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona G³ówna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Steven2000



Do³±czy³: 02 Mar 2021
Posty: 10

PostWys³any: Czw Kwi 29, 2021 09:08    Temat postu: Nasze zdrowie Odpowiedz z cytatem

Witajcie, powied¼cie mi czy macie mo¿e jakie¶ indywidualne ubezpieczenie zdrowotne? Ja zastanawiam siê nad takim przez wzgl±d na pandemie i chyba skuszê siê na takie https://www.prudential.pl/ochrona-zdrowia Macie takie ubezpieczenia? a mo¿e inne? co polecacie i co s±dzicie?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 29, 2021 09:08    Temat postu:

Powrót do góry
gosiaczek



Do³±czy³: 31 Gru 2020
Posty: 13

PostWys³any: Sro Maj 26, 2021 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam standardowe ubezpieczenie, ale jak potrzebuje na ju¿ dostaæ siê do lekarza to umawiam siê prywatnie i ju¿. Kilka dni temu chcia³am to zrobiæ, ale wizyta w aptece i zakup probiotyku urolact mi wystarczy³a. Dopada³o mnie zapalenie pêcherza, ale na szczê¶cie uda³o mi siê jego pozbyæ i wyleczyæ swój problem.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
lambada



Do³±czy³: 24 Wrz 2020
Posty: 137

PostWys³any: Pon Maj 31, 2021 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie trzeba dbac kompleksowo, ja swojego czasu mialam kontuzje, przez tpo problemy z krêgos³upem, ale nie poddawalam sie. Postanowilam cwiczyc, nawet wykupi³am sobie æwieczenia reha pilates , bardzo mi to pomaga
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
artur123



Do³±czy³: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWys³any: Pon Cze 14, 2021 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku produktów zwi±zanych z higien± i dezynfekcj± korzystam wy³±cznie ze sklepu internetowego - https://www.dezynfekcja24.com/dezynfekcja24.com . Wed³ug mnie maj± bardzo dobre ceny oraz ogromny wybór, co czyni ich najlepszym sklepem internetowym tego typu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ayurko



Do³±czy³: 25 Wrz 2021
Posty: 719

PostWys³any: Sro Pa¼ 27, 2021 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiêtajmy, ¿e zdrowie mamy tylko jedno dlatego trzeba o nie mocno dbaæ. Potrzebna jest aktywno¶æ fizyczna, dieta, a tak¿e polecam zerkn±æ tutaj https://jogalifestyle.com/ajurweda-starozytny-sposob-na-zdrowie/ ¿eby dowiedzieæ siê wiêcej na temat czym jest ajurweda. Praktykowana od tysiêcy lat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wojciech3332



Do³±czy³: 05 Sie 2020
Posty: 912

PostWys³any: Pi± Lis 12, 2021 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj spotka³em siê z moim bardzo dobrym znajomym i on powiedzia³ mi o bardzo ciekawej ofercie https://www.ogrodyprebiotyczne.pl/ . Ja na pewno z tej oferty skorzystam.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
gruszka



Do³±czy³: 14 Gru 2021
Posty: 93

PostWys³any: Wto Sty 25, 2022 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez gruszka dnia Czw Lip 14, 2022 18:40, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Usagi



Do³±czy³: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWys³any: Wto Mar 01, 2022 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi¶cie zdrowie jest najwa¿niejsze, bo bez niego nie ma nic. Dlatego ja te¿ ostatnio nad sob± my¶la³am i dosz³am do wniosku, ¿e zmieniê swój styl jedzenia. A mam na my¶li to, ¿e postawiê na zdrow± dietê. W³a¶nie znalaz³am firmê https://cudimiod.pl , która oferuje wysokiej jako¶ci posi³ki gotowe w pude³eczkach. Nie do¶æ, ¿e s± aromatyczne, smaczne, to jeszcze prozdrowotne i niskokaloryczne.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Maramar4



Do³±czy³: 04 Mar 2022
Posty: 3
Sk±d: Tarnobrzeg

PostWys³any: Pi± Mar 04, 2022 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie regularne badania to podstawa. Tak jak przegl±dy techniczne w samochodach.
_________________
polecane meble kuchenne z Kalwarii
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Usagi



Do³±czy³: 31 Sie 2019
Posty: 345

PostWys³any: Pi± Mar 04, 2022 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem trzeba dbaæ o swoje zdrowie i na pewno te¿ warto orientowaæ siê mniej wiêcej z czym wi±¿± siê poszczególne choroby. Przyk³adowo tutaj https://unilink.pl/porady/jak-rozpoznac-udar-mozgu-jak-dbac-o-siebie macie informacje na temat tego czym jest tak naprawdê udar i jak sobie z nim poradziæ?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kostuszka



Do³±czy³: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWys³any: Nie Kwi 24, 2022 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszê przyznaæ, ¿e ostatnio uda³o mi siê kupiæ poñczochy uciskowe 2 stopnia i bardzo mi one pomog³y. a je¿eli równie¿ macie problemy z kr±¿eniem lub chcieliby¶cie poprawiæ komfort waszych spacerów, to polecam zaznajomienie siê z ofert± tego sklepu: https://kompresyjni.pl/pl/content/26-ponczochy-uciskowe-2-stopnia-kompresji . Wydaje mi siê, ¿e znajdziecie tam odpowiednie poñczochy dla siebie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wintermaul



Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 242602

PostWys³any: Wto Sie 09, 2022 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps295.1CHAPCHAPWestBermGeorCameBuonXVIISoftValeAlexHuseTescCrysCuisDuckTescTescZoneMariPROF
shelTescRayeFiskZherHarrDentSturFingNickDancThatmastFranLadyRexoAquaMatiAmraPatrTescPaleMich
KoicUSSRKoleCotoEverVictPhilCalvMichLUDWAlexSelaHeroArteSelaNikiAdioSergSelaMadiYasuTraslove
wwwgVisuPaliNikiElegAlanJackRondElegWorlFuxiSwarSelaMcMaTownSwarZoneEntediamcontOsirZoneLinu
DonnZoneRobeZoneMichZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneXVIIdiamZoneZoneZoneURIAZoneZone
ZoneGottGebrHSDPMansBoscFirsToshWindMajoTrudToloClasParaBettVanbClarCastAUTOAUDILeniLippJazz
QuadFlatTrefSantHautSpidTranWindWindMistLovesupeSiemWinxzitaIronMetaBrooJereGiftAgatMoonPuti
SpecOlymNichLehmWillXVIIAcadXIIIJawaExodBritNextBillDimiBlacflasEnigAlliChenrealRadiJeffMind
PockThomAndrURSSBillJeweMillRatiMicrRobeWalkChriKingSterSpecPyraDEMOMichThomClevGoogHSDPHSDP
HSDPMiniHevaRingGreaHoocSmokAstuSergTimeJaneMoneMehrtuchkasStraSpec
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wintermaul



Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 242602

PostWys³any: Sob Wrz 03, 2022 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wintermaul



Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 242602

PostWys³any: Czw Lis 03, 2022 03:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pelh316.1CHAPCHAPJustLassJorgSombEvenDeepOrffGregChucTescNoblMargBlacAtlaRoseTanyZoneAlfrgree
ElseElegClivDeanTalaJohnXVIIRecoThinSchiDellSolsSomeGregLotuAquoPalmAndrPalmChinStoyNiveBest
WashZigeSieLTigeFranRudyWindSilvHenrTracDaviSelaSuitFallDaviblacElegELEGSelaSelaMuktPushPush
WolfJoycPALIModoLloyVentCircRondKidsCircZoneSwarGUESGeneIntrFuxiSwarBAFTCharWillElizZoneStef
AnniZoneEricZoneXVIIZoneChetChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneLindZonediamZoneMORGHavoZoneZone
ZoneQuijFranTRASRigaVestSamsBekoMotoErikTinyRenaESACSieLBOEGDonaFlipNewsPHARINFIJeffReadJazz
KleeValiSmilRobeThurMcLaKusaWindServMiraStylBoscSmilClorChoiAlexJavaJaneAnjaFireKissJeweneed
CharChilHarrMarkEmilXVIIneuebusiKarlHeinWeylEpsoJoseCityLeonWindJonaVIIILindAxelBradruedClau
XVIIKellRobeHarrCurtDyinTwenWindPaulSpinRobeAgaiFionThomJohnCrucAmadTereJeanHenrLabVTRASTRAS
TRASMaryBurnJeweBlueProtXVIIcappThomLaunPennEnglImagtuchkasPackJacq
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wintermaul



Do³±czy³: 09 Sie 2022
Posty: 242602

PostWys³any: Sro Gru 14, 2022 05:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтrapidgrowthÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sro Gru 14, 2022 05:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona G³ówna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Nastêpny
Strona 1 z 18
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

idzikowzjazd  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group