Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacyjne wyjazdy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Steven2000



Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 10:11    Temat postu: Wakacyjne wyjazdy Odpowiedz z cytatem

Eloszka,a macie może indywidualne ubezpieczenie zdrowotne? Ja myśle żeby przed wyjazdem na wakacje wykupic takie dla siebie i dzieciaków, https://www.prudential.pl/ochrona-zdrowia a wy co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 04, 2021 10:11    Temat postu:

Powrót do góry
Topolka



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto z Was jedzie nad polskie morze w tym roku? Do jakiej miejscowości dokładnie się wybieracie? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.hotelzalewski.pl/ bardzo fajną, ciekawą ofertę hotelu Zalewski w Mrzeżynie, gdzie jak widać dostępny jest basen oraz strefa Wellness Wink Wydaje mi się, że może być to świetne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny Smile A Wy jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz332



Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 14

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 11:06    Temat postu: Fajny samochód na wakacje Odpowiedz z cytatem

Cześć! Muszę Wam polecić ten samochód czyli Jeep Renegade używany ,jest to chyba najlepszy samochód jaki miałem do tej pory. Bardzo lubie podróżować, a to auto ma wszystko co potrzeba, aby w pełni cieszyć się zwiedzaniem pieknych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy wam na bezpiecznej podróży podczas wakacji i urlopu, to dobrze jest skorzystać ze sprawdzonej wypożyczalni samochodów. Tutaj z czystym sumieniem mogę wam polecić wynajem samochodów Wrocław Zdarzyło mi się nie raz korzystać z ich usług. Plus za przystępne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
planszowki8



Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie planszówki zabrać na wakacje? Wybieramy się na wyjazd i kompletnie nie mamy pojęcia co warto byłoby kupić. Dajcie znać proszę co warto, bo w sklepach mega wybór! Nie znamy się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat prowadzę własną firmę, która zajmuje sie organizacją wycieczek. Zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić produkty od firmy https://systemtourguide.com/audio-guide/ . Ktoś z Was również korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena30



Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co, jak co, ale do każdego wyjazdu trzeba się też odpowiednio przygotować. A takie produkty, jak https://muggasklep.pl/2x-mugga-spray-strong-50-deet-w-tropiki-na-komary-na-kleszcze-p-12.html - to już w ogóle warto mieć ze sobą. Dzięki nim możecie ochronić się przed ukąszeniem kleszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacperocina33



Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie się przyda, w tym roku celuje w Dubaj, także po drugiej stronie świata warto mieć spokojną głowę o wszystko Smile


__________________________________
Notariusz Sosnowiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magi



Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 80

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o stroje na wakacje to z mojej strony polecam bardzo bardzo ten sklep https://maybella.pl/collections/stroje-kapielowe Uwielbiam ich stroje kąpielowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikas



Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam do planowania podróży przeglądać sobie i uważnie czytać ten turystycznyninja.pl blog turystyczny - znajdziecie tam mnóstwo ciekawych informacji o różnych miejscach na całym świecie. jeśli nie wiecie gdzie udac się na urlop to ten blog z pewnością pomoże wam podjąć decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada



Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 136

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi,jak sprawa wygląda z waszymi dzieciakami? Lubią wakacyjne wyjazdy z wami, tak rodzinnie, czy raczej wolą jakieś zorganizowane kolonie, obozy?? Planuje na przyszły rok dzieci wysłać na jakiś obóz zagraniczny, widziałam, że tutaj https://oktours.pl/ coś takiego pięknie ogarniają. Przejrzałam sobie ich stronke i bardzo obiecująco to wygląda Smile Myślę, że dzieciom by się na pewno spodobało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur123



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w tym roku planujecie spędzić wakacje? Osobiście mogę Wam polecić pensjonat międzygórze , ponieważ uważam, że jest to idealne miejsce, aby miło spędzić czas i wypocząć. Mnóstwo atrakcji oraz restauracja na miejscu są ogromnym plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napier



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 37

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteśmy w temacie ubezpieczeń w podróży to podrzucam dobry wpis o ubezpieczeniach dla narciarzy na specjalistycznym blogu narciarskim Zgorky
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsa



Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko spoko, ale powiedzcie mi, jaki środek transportu zazwyczaj wybieracie? Ja się zastanawiam właśnie nad ofertą wypożyczalnia samochodów Warszawa bo z tego co zdołałam zauważyć, mają naprawdę świetne warunki. Wszystko czarno na bialym, bez ukrytch kosztów. No i mają też program lojalnościowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kostuszka



Dołączył: 13 Sty 2019
Posty: 240

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, w moim zdaniem, warto odpowiednio zastanowić się nad wyborem konkretnego miejsca na nocleg. Jeżeli interesują was wczasy nad morzem w polsce to myślę że warto wziąć pod uwagę sobie ten hotel maximus-spa.pl. Z tego co wiem, to można tam skorzystać z różnych pakietów zabiegowych, więc myślę że to będzie świetne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 23, 2021 11:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 1 z 33
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

idzikowzjazd  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group