Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawy Organizacyjne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Za górami za lasami...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:19    Temat postu: Sprawy Organizacyjne Odpowiedz z cytatem

Termin: od 21 lipca do (trzeba ustalić)

Miejsce: Idzików City

Pobyt w Izbie Wytrzeźwień: 200zł od osoby bez wyżywienia.

Koszt noclegu: 30zł za głowę bez jedzenia, 60zł za głowe z całodniową
wyżerką.

Dojazd: prawdopodobnie spotkamy się na Wrocław-Główny(koniecznie przed 13:15), następnie dyliżansem za 20,20zł dojeżdżamy do Bystrzycy skąd już tylko parę KM do miejsca docelowego. ; d

Pokoje: ustalimy po tym jak będzie wiadomo ile osób w ogóle jedzie.

Alkohol: we własnym zakresie ; P

Atrakcje: rowery, piesze wędrówki, latawiec, rzutki, strzelanie z łuku, zalew, wyprowadzanie psów, pogryzione zabawki psów, karmienie kotów, 40calowa plazma, x-box, ognisko, piła mechaniczna, gry planszowe, rąbanie drewna, kosiarka i podkaszarka, HAMAK!!!, zielona trawa, dosypywanie węgla, jeep, rowerek stacjonarny, ładne widoki dla fotografow amatorow, oraz przyjemne konwersacje. ; P

Ostatnio zmieniony przez MadArab dnia Wto Kwi 28, 2009 21:53, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tych paru kilometrów to bym się kłucił.... bo pare kilometró bylo do tego drugiego sklepu a co dopiero mowić o opuszczeniu idzikowa xD chyba ze chodzi Ci pare kilometrow do granic idzikowa ?Very Happy

- wyzywienie... ? co ono obejmuje tzn. sniadanie, objad, kolacja ? czy sniadanie i objado-kolacja ? - szczerze ta druga opcja mi bardziej odpowiada sadze ze wygodniej wtedy jakos czas zagospodarowac no ale czy w takim wypadku cena z wyzywieniem wciaz pozostaje taka sama ? no i pytanie kto sie pisze na wyzywienie a kto nie ?

co do terminu ja mam urlop do 2 sierpnia i chcialbym go wykorzystac wiec jesli wam pasuje wyprawa na 2 tyg. to jestem za Razz

alkohol - czy istnieje mozliwosc zamowienia piwa?Very Happy tzn. w sensie jakies paki cale taniej wyjdzie i mniej dzwigania xD no i wowczas spewnoscia wiekszy wybor niz w sklepie w dolinie.

Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy ktos się pisze na zarcie czy nie, nie stanowi zadnego problemu. Natomiast wyzywienie to syte sniadanie i obiado-kolacja. Jest tez mozliwosc kupywania sobie zupki domowej roboty za 6 zl.

O alkohol i inne produkty spozywcze nie ma sie co martwic, bo pomijajac dwa sklepiki w samym idzikowie najprawdopodobniej bede jezdzil codziennie do bystrzycy z moja ciocia po zaopatrzenie.

Mi jak najbardziej odpowiadaja 2tyg. pobytu ; p. Jak ktos bedzie chcial zostac dluzej to tez nie zatrzymuje.
Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opcja zaopatrzenia mnie cieszy Smile
co do tego kto sie pisze na jadlo a kto nie to chodzi o inna sprawe Smile - a mianowicie
zalozrmy ze polowa z nas bedzie jadla sobie objadki o konkretnych godzinach z kuchni Twojej cioci a inni beda sobie cos pichcic - tylko rzecz w tym ze kuchnia byla jedna ? czy cos sie zmienilo ?Razz tzn. w sensie ze ciezej bedzie sie wyrobic czasowo z ogarnieciem posilkow z racji zajetej kuchni przez Twoja ciocie szykujaca posilek wybrancom xD no jak mowie chyba ze cos sie pozmienialo i niestanowi to problemu aby jendoczesnie urzedowala grupa amatorow mocnych wrazen kuchennych i Twoja Ciocia.

Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak sporo sie zmienilo, jakby niepatrzec troche czasu minelo. ; P Są dwie kuchnie(w tym jedna jadalnia), i miejsce na ognisko/grilla.
Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to git Smile
aczkolwiek jesli okaze sie ze wiecej chetnych bedzie na gotowanie to chyba tez na to postawie ;D

Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No toster w kazdym razie jest. xd Huh i przypomnialo mi sie ze jedna kuchnia wsumie jest bez kuchenki. >_>
Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ale lodowke ma ?Very Happy wystarczy aby alko bylo zimne i przezyjemy ;D

Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wsumie sa nawet 3 lodowki. Dodałem jakie nietuzinkowe czekają nas atrakcje, nie przegapcie.
Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 17:46    Temat postu: Re: Sprawy Organizacyjne Odpowiedz z cytatem

MadArab napisał:
Atrakcje: rowery, piesze wędrówki, latawiec, rzutki, strzelanie z łuku, zalew, wyprowadzanie psów, pogryzione zabawki psów, karmienie kotów, 40calowa plazma, x-box, ognisko, piła mechaniczna, gry planszowe, rąbanie drewna, kosiarka i podkaszarka, HAMAK!!!, zielona trawa, dosypywanie węgla, jeep, rowerek stacjonarny, ładne widoki dla fotografow amatorow, oraz przyjemne konwersacje. ; P

xbox powiadasz?Very Happy 360? pszerobiony czy ne ? poprosze o spis gierek ;D wrazie co cos swojego przywioze ;D
a na ladne widoki szkla niemam ;/ S10-20 niejest mi az tak potrzebny aby brac kolejny kredyt xD
pozdro.
Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem wsumie, jakis X-box. Wyglada tak: http://mic.psnc.pl/img/big/Xbox360.jpg
Powrót do góry
Melchior

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowy, więc może się przywitam... cześć! xd

Słyszałem, że jestem zaproszony ;d, na razie się nie znamy, ale mam nadzieje, że polubimy się na wyjeździe ^_____^ i zintegrujemy (hihi).

Co do tematu, czy można zobaczyć jakieś zdjęcia z poprzednich edycji? ;P
Powrót do góry
Fiol

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy będę miał czas w tym terminie. Możliwe, że pójdę do pracy.
Nie wiem czy będę wystarczy mi środków finansowych.
Nic więc nie mogę obiecać.
Powrót do góry
bobersun

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako takich zdjec nie bylo bo jedyny aparat jaki byl to aparat Cioci Mada xD
przynajmniej jesli tyczy sie Idzikowa ;p

Melchior a skad Cie przywialo ?

Powrót do góry
MadArab

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fioł, nie pierdol, zdawaj mature i do roboty. Btw, w nastepnym tygodniu pojade do Idzikowa i porobie jakies zdjecia to wam pokaze zeby narobic wam smaka. Mam jakies tam zdjecia z 2007r. wiec troche nieaktualne, praktycznie co chwile cos sie zmienia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Za górami za lasami... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: