Forum idzikowzjazd Strona Główna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacperszewczyk

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 02:06    Temat postu: Re: Wnętrza Odpowiedz z cytatem

korale43 napisał:
Uwielbiasz dopasowywać swoje wnętrza? Nie wiesz tylko, jak stworzyć i podkreślić wygląd swojej łazienki? Warto postawić na https://www.harimex.pl/salony/ - to firma, która na swojej robocie zna się jak nikt inny! Mają ogromną wiedzę oraz doskonały produkt, który zachwyci każdego.

Mega sprawa
Do inspiracji możesz dorzucić ruwil. Blog o budowaniu wnetrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 16, 2020 02:06    Temat postu:

Powrót do góry
artur123

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochacie może cegły we wnętrzu? Mi to się bardzo podoba. Zerknijcie na stronę www.retro-cegly.pl tutaj można znaleźć prawdziwe, stare cegły. W zależności od dostępnej partii towaru można zamówić z przebarwieniami, czy w innych odcieniach. macie duży wybór i korzystne ceny. Zobaczcie.
Powrót do góry
Reklama

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 08:33    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Powrót do góry
jurko

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak radzicie sobie z redukowaniem nieprzyjemnych dźwięków z zewnątrz? Podobno pianka wygłuszająca 2 cm t20bk jest bardzo dobra do wyciszania ścian, ale boje się samodzielnie wykonać taką instalację. Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
artur123

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić pewną stronę. Jeżeli planujecie remont w Waszym domu lub biurze i szukacie profesjonalnej firmy, to chciałbym Wam polecić stronę remontywarszawa.com.pl .
Powrót do góry
Jolka0

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno skończyłam remont mojego salonu, postawiłam na stonowane kolory ścian i dodatki w intensywnych kolorach, wygląda to świetnie a najbardziej w oczy rzucają się zasłony gotowe, był to strzał w dziesiątkę, nie sądziłam że będzie wyglądało to aż tak dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adam142

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystaliście z jakiegoś projektanta wnętrz? Możecie mi kogoś polecić w Szczecinie?
Ernesto898

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebny ktoś, kto zajmie się wnętrzem w naszym mieszkaniu. Mamy spory problem, bo ostatni specjalista nas wystawił. Potrzebny jest łazienka z wanną i prysznicem projekt, który nada się do nowoczesnego wystroju.
Powrót do góry
lena30

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto tutaj wspomnieć o blogu https://blog.edinos.pl , który może nakierować was jakie warto kupić meble dla siebie. Tam dowiecie się o najnowszych trendach, a także jakie meble są godne uwagi ze względu na poszczególne funkcje. Artykuły są tam ciekawe, sensowne i inspirujące.
Powrót do góry
hania76

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy z nas chce czuć się dobrze we własnym wnętrzu. Podobają wam się ozdobione ściany np. obrazami? Jeśli tak to zobaczcie jak prezentuje się passe partout. 30x40 cm to jeden z wielu wymiarów w jakich można zakupić ramę. W razie konieczności możecie zamówić także indywidualny projekt w bardzo korzystnej cenie. Warto zastanowić się nad kolorystyką ramy, która będzie najlepiej pasowała do waszego wnętrza.
Powrót do góry
zataja

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Co do wnętrz to zastanawiam się nad tym czy by nie poszukać jakiś wyjątkowych dekoracji na ściany. Tym bardziej, że teraz wiele można samemu wykonać jak chociażby makrama. I tak jak szukałam od czego by tu w ogóle zacząć to znalazłam taki sznurek do makramy https://decoeco.com.pl/kategoria-produktu/sznurki/ dzięki czemu wiem, że dobrej jakości sznurki będę miała.
Powrót do góry
kostuszka

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozglądałam się za ciekawymi aranżacjami wnętrz mieszkań. Okazało się, że wiele spośród nich posiada elementy sztukaterii. Bardzo inspirujące aranżacje salonu można znaleźć pod tym adresem: https://womenline.pl/ . W mojej ocenie znajdziecie tam sporo ciekawych aranżacji, które bezproblemowo można wcielić w życie. Jeśli podoba się wam sztukateria, to koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Edi88

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest aby przez całe życie się dokształcać. Przedwczoraj studiował doskonały artykuł. Sądzę, że spodoba się on Wam. Wszystko można odnaleźć pod odnośniekiem -Jak połączyć pokój dzienny z sypialnią ".
Powrót do góry
ayurko

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszę się, że ten temat tak się rozwinął można przeczytać od was sporo ciekawych wskazówek odnośnie aranżacji mieszkania. Poszukuję aktualnie kinkiety ścienne do salonu w dobrej cenie wiec może napiszecie gdzie opłaca się zrobić zamówienie?
Powrót do góry
kacperszewczyk

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak wyposażysz swoją łazienkę jest dość istotną sprawą dlatego że każdy chce mieć fajnie skomponowane wnętrze. W https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-akcesoria-do-lazienki.html znajdziesz dużo ciekawych produktów na zbudowanie wnętrza w którym chcemy wypocząć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 01, 2021 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Główna -> Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: