Forum idzikowzjazd Strona Gwna idzikowzjazd
zjazd w idzikowie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Catering
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Gwna -> Pomysy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
olek8080

Doczy: 13 Mar 2020

PostWysany: Pi Mar 13, 2020 12:24    Temat postu: Catering Odpowiedz z cytatem

Witam

Pracuje w duej firmie i mamy zjazd dyrektorw i kierownikw z caej Polski. Wszystko miao odby si w restauracji ale ze wzgldw z zagroeniem koronawirusem spotkanie ma si odby w firmie. Mam 2 tygodnie eby zaatwi wszystko. Niestety cz firm zawiesza swoj dziaalno z obawy przed wirusem. W necie znalazem firm cateringow http://catering.net.pl/ jednak nie mog znale adnej opinii o tej firmie a tylko oni zgodzili si wszystko przygotowa na za dwa tygodnie. Czy kto ju korzysta z ich usug??
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Pi Mar 13, 2020 12:24    Temat postu:

Powrt do gry
Lara72

Doczy: 24 Cze 2020

PostWysany: Czw Lip 02, 2020 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy intryguje Ciebie ten fakt to bezwarunkowo przeczytaj ten artyku. Na moje oko odnajdziesz w tym miejscu najwaniejsze zagwozdki. Serdecznie polecam - http://cukrarenskepotreby.biz .
Powrt do gry
miruska

Doczy: 18 Pa 2020

PostWysany: Nie Pa 18, 2020 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 5 miesicy korzystam z fitcat https://fitcat.pl/ i jestem pki co zadowolona. Dobre jedzenie w dobrej cenie, a do tego moliwo raz na jaki czas posiku niedietetycznego. Ze zmian dat dostaw tez problemu nie ma, a to dla mnie wane, bo czsto mam wyjazdy subowe.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Adres AIM
Reklama

Doczy: 22 Lut 2021

PostWysany: Pon Lut 22, 2021 11:17    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz te :

Powrt do gry
niekryty1

Doczy: 13 Mar 2021

PostWysany: Sob Mar 13, 2021 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeli smak i cena id u Ciebie w parze to wybierz https://www.jakjesc.wroclaw.pl/. U mnie sprawdza si od ponad p roku, jestem zadowolony smacznym i tanim jedzeniem. Nie musz gotowa, a codziennie rano mam dostarczone posiki na cay dzie pod drzwi. Polecam!
Powrt do gry
Marinek22

Doczy: 02 Kwi 2021

PostWysany: Pi Kwi 30, 2021 02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bzika na punkcie zdrowego odywiania i chc aby moje dziecko byo zdrowe jednak nie lubi gotowa. Z tego powodu korzystam z catering dietetyczny dla dzieci pozna . Nie musz gotowa i jestem pewien, e moje dziecko ma zdrowe posiki.
Powrt do gry
tetrus

Doczy: 13 Mar 2017
Skd: Wrocaw

PostWysany: Czw Maj 06, 2021 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie przez pandemi bardzo przyzwyczaili si do cateringu i jeszcze dugo jakiego drastycznego zainteresowania jedzeniem na dowz nie naley si spodziewa.
Firmy cateringowe Wrocaw powstaj lawinowo, szkoda tylko, e ilo nie idzie w jako. Mog wysnu ten wniosek na podstawie skorzystania kilka razy z usug cateringowych w stolicy Dolnego lska.
Powrt do gry
teresk0

Doczy: 11 Mar 2022

PostWysany: Pi Mar 11, 2022 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbilansowane, zdrowe i smaczne posiki to podstawa. Catering z wyborem menu - korzystam i polecam.
Powrt do gry
Usagi

Doczy: 31 Sie 2019

PostWysany: Nie Kwi 03, 2022 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jak tak czowiek sobie wszystko policzy, to drogo wychodzi taka dieta pudekowa. Moim zdaniem lepiej gotowa samemu i ma si pewno te co si je . Tym bardziej, jak bdziecie kupowa produkty
spoywcze w takich miejscach , jak BioBabalscy . To bdziecie mie pewno co do jakoci waszych da.
Powrt do gry
eselle

Doczy: 30 Maj 2022

PostWysany: Pon Maj 30, 2022 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamw Catering dietetyczny Jastrzbie Zdrj, sam korzystam z ich usug
Powrt do gry
ayurko

Doczy: 25 Wrz 2021

PostWysany: Pon Lip 04, 2022 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest ciekawych ofert tego typu. Catering na imprezy we Wrocawiu mog poleci jeden konkretny jeeli macie w planach zorganizowanie jakiej fajnej domwki i potrzebny Wam dobry catering to jest ich kilka we Wrocawiu Very Happy
Powrt do gry
lena30

Doczy: 29 Mar 2021

PostWysany: Sro Lip 27, 2022 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te wanie sobie ceni catering pudekowy Sopot , poniewa w ten sposb mona zaoszczdzi nieco czasu, nie trzeba budowa sobie kadego dnia posiki i liczy kalorie. Tutaj otrzymuje si takie posiki, jakie si oczekuje, ktre s sycce i w odpowiednich proporcjach kalorycznych.
Powrt do gry
artur123

Doczy: 12 Mar 2019

PostWysany: Pon Sie 01, 2022 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta z pewnoci odgrywa wan rol jednak warto rwnie pamita o wiczeniach. Polecam Wam https://www.formatio.pl/ , jest to strona na ktrej znajdziecie rozbudowan ofert zwizan z osobistym trenerem personalnym. Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziecie na stronie.
Powrt do gry
wintermaul

Doczy: 09 Sie 2022

PostWysany: Nie Sie 14, 2022 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ194.7BettpoinFrozSideFranJameSethFranVisuDianMajoRobeElviWillFourRondTescBlinWardLeigArth
JeweAntoTescCottwwwnHeadVeetOceaHansAdobStefGlucFeatVeetNighPapuAlanNiveRafiGaryMoveGaviEsse
BarbStevUmbrJohnMileAnneZorrNintAlexDoriblacRomaEasyPeteAndrJourKathFallWhitErnsCircReheGrea
JewePushThomSidelietMengInneRichthatCarpellaRADVEricZoneFuxiElimSundXVIIZoneZoneThouJohaSwar
ArtsEtieArtsJasoZoneZoneIvanJuliZoneArthZoneZoneZoneZoneZoneNBRDWillZoneZoneAssaKareSigrOliv
ZoneWedgGallSiemBERNKronSamsCataBookDaviEcoiEricAmebPolaPassYellMistSQuiHyunARAGLVFKMedlMitt
CleaWinxEducFlasEvilwwwnWarhWindWindXboxLEGOPhilSwarMexxWhisCatcMariAllewwwmVladNancQueeAlbe
WindNintPansJordBernJohnAntoHonoLoliWindThomWindVladPunkOZONAlekAlekRalfInveStimDaviMichJorg
HansLoveTerrStanRalpEditBuilMarbhairLinkPicaAudiTripRudyRogeTakemotiBrooThomJamiChriSiemSiem
SiemWindRimmHelgArisPaulEnjoBookJameFleuTonyDennSevetuchkasWhatAstr
Powrt do gry
wintermaul

Doczy: 09 Sie 2022

PostWysany: Pon Wrz 05, 2022 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Pon Wrz 05, 2022 20:26    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum idzikowzjazd Strona Gwna -> Pomysy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

idzikowzjazd  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!